XP Stil Yükleyici windowsa xp görüntüsü verme programı – All programs files download speed and legal

[Gerekli Programlar » 04.05.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program Windows XP işletim sistemi altında, programınızın buton, araç çubukları, ilerleme çubuğu, sekmeler vb. denetimleri XP tarzı görünmüyorsa bu programımız ile seçtiğiniz programa XP tarzı görünüm desteği verebilirsiniz. Aşağıdaki resimde örnek bazı denetimleri görebilirsiniz. Program ücretsizdir.

Program İle İlgili Hatırlatmalar:
# Bu program yalnızca Windows XP işletim sistemi için geçerlidir. Diğer işletim sistemlerinde programlara dışarıdan XP Stili görünüm kazandırılamaz.
# Windows XP işletim sistemi, seçtiğiniz programdaki denetimleri XP tarzı göstermesi için seçtiğiniz programın açılışta belli rutin bazı işlemleri yapmış olmasını ister. Bu işlemler XP tarzı görünüme ait özel işlemler değildir. Eğer seçtiğiniz program bu rutin işlemleri gerçekleştirmemişse Windows XP hata uyarısı vererek programı sonlandıracaktır. Bu durum bizim veya program üreticisinin bir hatası (bug) değildir. Bu durumda XP Stili Görünüm uygulamasını geri almanız gerekmektedir. “Yapılan değişikliği geri al” seçeneği ile seçtiğiniz programı eski durumuna geri alabilirsiniz. Bunu istediğiniz herhangi bir zaman da yapabilirsiniz.
# Her XP Stili Görünüm uygulanan programın çalışma garantisi yoktur. Fakat piyasadaki çoğu program herhangi bir hata oluşturmadan düzgün çalışabilmektedir. Daha ilk çalıştırmada hata almıyorsanız çok büyük ihtimalle programınız düzgün çalışacaktır. Program ücretsizdir.