WinX DVD AuthorAvi Divx Xvid Rm Rmvb Wmv formatını DVD VCD svcd ‘ye çevirme – Program indirme – download etme siteniz.

[Cd & Dvd Programları » 15.01.2021]

WinX DVD Author, Avi, Divx, Xvid, Rm, Rmvb ve Wmv formatındaki dosyalarınızı DVD, VCD, SVCD formatına dönüştüren ve kaydetmenizi sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

WinX DVD Author yazılımını tercih etmeniz 4 neden:

1.Yüksek Hız ve Yüksek Video Kalitesi
WinX-DVD Author süper kodlama motoruna sahiptir. Süper kodlama motoru MMX- SSE ve 3DNow! teknolojisi tabanlıdır ve size gelişmiş ve hızlı çevirme metodu sunar. Saatlerce çevirme işlemini beklemeden sadece 60 dakikada 4.2 GB veriyi çevirebilirsiniz. (Bu süre bilgisayarınızın hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.) Diğer yandan video ve resim kalitesiyle kullanıcıyı kendine hayran bırakıyor. Super DVD oluşturucu bilgisayarda en yüksek kalitede DVD, VCD, SVCD oluşturma deneyimini garanti ediyor.

2.AC3 Ses Desteği
WinX-DVD Author gerçek Video DVD oluşturmak için tasarlandı. Bu yüzden Dolby AC3 5.1 ses desteği sunuyor.WinX-DVD Author ile bilgisayarda gerçek DVD ler oluşturabileceksiniz.

3.DVD Ünitesi Bölümü
Bildiğiniz gibi gerçek DVD, DVD ünitesi bölümünü de içerir. Böylece DVD deki klipleri büyük sayılarla organize edersiniz. Diğer bir kolaylığı ise ev DVD oynatıcısında kliplerin bölümlerini oynatabilirsiniz. WinX-DVD Author ile tek tıklamayla DVD menüsü oluşturabilirsiniz.

4. DVD Altyazı Dosyası (*.srt ) Desteği
DVD altyazı dosyasını gerçek DVD’ye ekleyebilirsiniz. WinX-DVD Author DVD altyazı fonksiyonlarını destekliyor. Sadece tek tıklama ile altyazı dosyaları ekleniyor. Sonuç olarak bugünden itibaren bilgisayarınızda gerçek DVD oluşturabilirsiniz – download