ViewMinder Express resimleri isim tarih ülke ve konumuna göre sıralama programı – Online program game driver download legal and speed

[Resim Programları » 05.12.2008]

\r\n

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program resimlerinizi isim, tarih, ülke, konum veya gruba göre sıralamanızı sağlayan bir yazılımdır. Dijital fotoğraf makinenizden veya başka bir medya ortamından resimlerinizi bilgisayarınıza aktardığınızda, aradığınız resmi bulamayabilirsiniz. Binlerce resim arasından tek tek arama yapmak yerine, ViewMinder ile resimleri belirli kriterlere göre sıralayabilir, sıraladığınız içeriklerden daha kolay bir şekilde aradığınız resmi bulabilirsiniz. JPG, PNG, BMP, sıkıştırılmış TIFF gibi resim biçimlerini destekleyen ViewMinder ile resimlerinizi kategorize etmenin yanı sıra çeşitli düzenlemeler da yapabilirsiniz. Resimlerinize yakınlaştırma, döndürme, kesme gibi efektler uygulayabilirsiniz. Bunun yanı sıra resimlerinizin isimlerini değiştirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve başka konumlara kopyalayabilirsiniz. ViewMinder ile istediğiniz resimleri gelişmiş arama opsiyonu ile oluşturulma tarihi, konum, isim gibi kriterlere göre arayabilirsiniz. Bulduğunuz resimleri kategorize edebilir, düzenli bir arşiv oluşturabilirsiniz. 250 resimlik bir resim koleksiyonu oluşturabileceğiniz ViewMinder, resim bulma ve düzenleme konusundaki sıkıntılarınızı giderebilecek bir yazılımdır. Program ücretsizdir.
\r\n
\r\nÖzellikler
\r\n# Kamera, telefon, tarayıcı veya CD\’den ya da e-posta gibi diğer kaynaklardan sürekle ve bırak ile resimlerinizi yükleyebilirsiniz.
\r\n# ViewMinder\’ın dahili resim editörü veya harici bir editör ile resimlerinizi düzenleyebilir ve genişletebilirsiniz.
\r\n# Resimlerinizi tarih, ülke, ışık, fotoğrafçı, kişi, konum veya gösterilen olaya göre sıralayabilir ve gözden geçirebilirsiniz.
\r\n# Resimlerinizi kopyalayabilir, boyutlandırabilir ve yeniden adlandırabilir, arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız için resimleri CD\’ye yazdırabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.
\r\n# Resimlerinizi kendi yazıcınızdan veya profesyonel yazıcılardan kağıtlara bastırabilirsiniz.
\r\n# Resimlerinizi içerik, yazar, konum ve teknik niteliklerin tamamlanmış detayları ile arşivleyebilirsiniz.
\r\n# Resim kullanımını kaydeder. Kelime, nitelik veya koşul kullanımı için arama yaparak hızlıca resimleri bulur.
\r\nProgram ücretsizdir.
\r\n
\r\n

\r\n