UModel uml çizim araçları – Program indirme – download etme siteniz.

[Yararlı Programlar » 16.01.2008]

Bu program ile Altova’nın kullanım kolaylığı UML modellemesi alanına da girmiş bulunmaktadır. UModel 2005 UML 2.0 standardını desteklemekte ve şık UML çizim araçları, Java kod üretimi, ters mühendislik gibi pek çok özellik ile gelmektedir. Erişelebilir bir UML çizim uygulamasında gelişkin özellikler : UModel 2005 görsel yazılım geliştirmeyi programcılar ve proje yöneticileri için pratik ve hesaplı kılmaktadır.
UML Modellerinden Java kod üretimi: UModel 2005, programcıların bir uygulamada doğrudan kullanabilecekleri Java kodunu üreterek yazılım geliştirme sürecini hızlandırır.

Not: Programı kurup Altova UModel.Exe dosyasını çalıştırdıkdan sonra. File Menüsü => Open Komutu => C:\Program Files\Altova\UModel2005\UModelExamples adresinden BankView-start.ump dosyasını açınız. Böylece programın kurulumu ile gelen örnek bir çalışmayı inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Programın Türkiye satışını Elmer Yazılım şirketi yapmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi www.elmer.com.tr adresinden ya da Emler Satış Departmanından edinebilirsiniz. Programı 30 günlük deneme şansı var –