Ulead PhotoImpact dijital kamera ile çekilen resimlere ayar düzenleme yapma – Online program game driver download legal and speed

[Resim Programları » 05.12.2008]

\r\n

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program Ulead PhotoImpact\’ın en son sürümü. Özellikle dijital kamera kullanan ve çektikleri resimler üzerinde düzenlemeler yapmak isteyen kullanıcılar göz önüne alınarak hazırlanmış. Ayrıca yazılımın ana resim düzenleyicisi Photo Explorer, Gif Animator ve PhotoImpact Album olmak üzere 3 yardımcı uygulama ile de desteklenmiş. Photo Explorer, resimleri organize etmek için kullanılacak bağımsız bir yazılımken, Gif Animator de web için etkileyici GIF animasyonları üretmek için hazırlanmış. PhotoImpact Album’ü ise fotoğraf veri tabanları hazırlamak için kullanabilirsiniz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.
\r\n
\r\nÖzellikler
\r\n# Fotoğraflarınızdan isterseniz belli objeleri çıkartabilirsiniz ve bunu programın sihirbazları ile hiç zorlanmadan başarabilirsiniz.
\r\n# Fotoğraflarınızdaki gölgelenmeleri yok edebilirsiniz.
\r\n# Filtreleme efektleri ile fotoğraflarınızın görüntülerini iyileştirebilirsiniz.
\r\n# Web sayfalarınız için Java efektleri oluşturabilirsiniz.
\r\n# Fotoğraflarınızdaki kırmızı göz sorununu birkaç adımda kolaylıkla çözebilirsiniz.
\r\nProgram süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.
\r\n
\r\n

\r\n