TweakNow PowerPack 2006 Professional paket bakım ve onarım programı – Online program game driver download legal and speed

TweakNow PowerPack 2006 Professional bir paket bakım ve onarım yazılımıdır. Sahip olduğu 11 ana araç ve ek özellikler ile Windows işletim sistemi üzerinde her türlü iyileştirme ayarını yapmanıza imkan vermektedir. Mevcut tüm araçları ana menüsü üzerinde kategoriler halinde sunulduğundan kullanımı oldukça kolaydır. Yazılımın kullanımı sonucunda sistem üzerinde hiçbir olumsuz etki oluşmamakta aksine sistem kararlılığı sağlanıp, performansı artmaktadır.

Ana Araçlar

# Dosya Yapılandırması (Configuration Files)
Sisteminizin düzenli biçimde çalışabilmesi için varsayılan olarak işletim sisteminde yer alan sistem dosyalarının düzenlemesini yapabileceğiniz alandır.

# İşlem Yöneticisi (Process Manager)
Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamaların yönetimini yapabileceğiniz araçtır. Bu araçla çalışan işlemlerin öncelik düzeyini değiştirebilir, bellek kullanımlarını ve işlem yollarını görebilir, işlemleri sonlandırabilirsiniz. Gereksiz işlemleri sonlandırarak sisteminizin daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

# Özel Klasörler (Special Folders)
Windows ve İnternet Explorer klasörlerini gruplar halinde görebileceğiniz ve klasörlerin içindeki dosyalara kolayca erişip, yerlerini değiştirebileceğiniz oldukça iyi düşünülmüş bir araçtır.

# Başlangıç Yöneticisi (Startup Manager)
Windows işletim sisteminin açılışında kendiliğinden devreye giren uygulamaları yönetebileceğiniz araçtır. Bu araçla başlangıç uygulamalarını kaldırabilir, düzenleyebilir, yeni başlangıç uygulamaları oluşturabilirsiniz. Gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmanız sisteminizin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

# Bellek İyileştirmesi (Ram Optimizer)
Sisteminizin performansı için oldukça önemli yeri olan ram yani geçici sistem hafızasının kullanım sonucunda parçalanan alanlarını birleştirerek gücünü arttırmaya yarayan araçtır.

# Disk Temizleyici (Disk Cleaner)
Sabit disk üzerinde gereksiz yere alan işgal eden dosya ve klasörlerin bulunup silinmesini ve bu sayede sistem kararlılığının oluşmasını sağlayan araçtır. Sabit disk üzerinde bölümlenmiş alanlardan istediğinizde tarama yaptırabilme imkanınız bulunmaktadır.

# Kayıt Defteri Temizleyici (Registry Cleaner)
Kayıt defteri üzerindeki gereksiz girdilerin bulunup silinmesine yarayan araçtır. Bu araç hakkında ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

# Pencere Geliştirmeleri (Windows Enhancement)
Bu araçla masaüstü, Denetim Masası, Windows Gezgini, Başlat Menüsü ve Görev Çubuğu, İnternet Explorer ve daha birçok alan üzerinde pencere ve arayüz geliştirmeleri yapabilir daha iyi bir Windows görünümüne ulaşabilirsiniz.

# Sistem İyileştirme (System Optimizer)
Windows, internet ve ağ ortamlarında çeşitli güvenlik, önbellek, gereksiz uygulamaların devre dışı bırakılması, komutlara daha hızlı tepki verilmesi gibi işlemlerin yapılabileceği araçtır.

# Sistem Bilgilendirme (System İnformation)
Sisteminizdeki donanım ve yazılımlar hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz araçtır. İşlemci, sabit disk, bellek, ekran kartı, işletim sistemi, directX bilgilendirmelerinden yararlanabilirsiniz.

# İz Temizleyici (Track Cleaner)
Kullanmış olduğunuz yazılımların kişisel verilerinizi kaydetmesi ile sistem üzerinde çeşitli izler bırakabilirsiniz. İşte bu araç şahsınıza ait tüm özel bilgilerin temizlenmesini sağlamaktadır.

Özel Araçlar

# Tek Tıklama İle Windows İyileştirmesi (1-Click Windows Optimization)
Bu araçla tek tıklama ile Windows’unuzu en iyi performansına getirebilir, internet ve ağ bağlantılarını iyileştirebilir, gereksiz dosya ve klasörlerin silinmesini sağlayabilirsiniz.

# Yedek Dosyaları Yükle (Restore Backup Files)
Yazılımın kullanımı sonucunda oluşabilecek muhtemel sorunlara karşı kullanabilirsiniz. Yaptığınız ayarlamaları geri almak istemeniz söz konusu olduğununda da yardım alabilirsiniz.

Çeşitli Araçlar

# Kendiliğinde Kapanma (Auto Shutdown)
Windows işletim sisteminizin sizin ayarladığınız bir zamanda kendiliğinden kapatılmasına, uyku moduna alınmasına yarayan araçtır.

# Kendiliğinden CD Açılışı (CD Autorun)
Sahip olduğunuz CD ve DVD sürücülerin çalışma düzenini değiştirebileceğiz araçtır.

# Klasör Boyutu Tahlili (Folder Size Analyzer)
Sisteminizde yer alan tüm klasörlerin hangi boyutlarda dağılım gösterdiğini görebileceğiniz alandır.

# OEM Bilgilendirme (OEM İnfo)
Bilgisayarınızın adını, üretici adını ve modelini görüp, değişiklik yapabileceğiniz hatta resim ekleyebileceğiniz araçtır.

# TweakNow Kısayol Düzenleyici (TweakNow Shortcut)
Sisteminizde kurulu olan yazılımların kısayollarını düzenleyebilir, yeni kısayollar atayabilirsiniz.

# Sanal Masaüstü (Virtual Desktop)
Sanal masaüstleri oluşturup aynı anda bir çok masaüstüne sahip olabilmenizi sağlayan araçtır.

Yazılımın Yeni Sürümündeki Değişiklikler
# Windows Vista işletim sistemi desteği eklendi.
# TweakNow RegCleaner Professional modülü 3.0.1 sürümü ile güncellendi.
# Windows XP 64-Bit işletim sistemlerinde 3 GB ve daha üzeri bellek kullanılan sistemlere destek verilmeye başlandı.
# Küçük hatalar düzeltildi.

Not: Yazılımı 30 günlük deneme süresinin ardından kullanabilmeniz için 35 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir –