Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

swarm indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Sürü, bulunduğunuz yeri takip etmenize yardımcı olmanın en iyi yoludur. Şehir merkezindeki yeni bir kafeden Tokyo’daki inanılmaz lezzetli ramen restoranına, bir daha asla “o yerin adı ne?” Soruyu siz sormayacaksınız. Yaşadığınız yeri takmak veya dünyayı dolaşmak, gittiğiniz her yeri hatırlamak için Swarm’a danışmak isteyebilirsiniz.

• Bu, ömür boyu kaydetmenin basitleştirilmiş bir sürümüdür. Her giriş yaptığınızda kişisel haritaya bir raptiye ekleyeceğiz, böylece ziyaret ettiğiniz yerleri görebilirsiniz. Gelecekte kendinize yardımcı olması için check-in’lerinize fotoğraf veya not ekleyin, anılarınızı daha da güzelleştirin.

• Hint lokantası? TAMAM. Karaoke bar? TAMAM. Henüz bir Sanat Müzesi görmediniz mi? Artık yeni yerlere gitme şansınız var! Daha fazlasını keşfedin ve farklı konum türleri toplayın, geçmişinizi takip edin ve geçmişinizi hatırlayın. Keşfettiğiniz gibi, eğlenceli Etiketler kazanacaksınız.

• Spor salonunda üst üste 10. hafta, ilk Kanada seyahatiniz veya en iyi arkadaşınızla 25. kez dondurma yapabilirsiniz.

• Arkadaşlarınızla tanışın. Check-in yaparak konumunuzu paylaşın ve yakındaki arkadaşlarınızı görün. Rastgele check-in’ler, dışarıdayken ve yakınınızdayken arkadaş bulmanıza yardımcı olabilir.

• Yakınınızda arkadaşınız yok mu? Sorun değil! Bu sadece kendi deneyimlerinizi kaydetmek ve hatırlamak için değil, aynı zamanda sizden ne kadar uzakta olursa olsun arkadaşlarınızın maceralarını takip etmek için harika bir uygulamadır.

• Geçmişteki sorularınız azaldıkça hatırlanması gereken güzel şeyleri artıracak maceralarınızı kaydedin.

swarm indir BENZER İÇERİKLER
swarm indir YAPILAN YORUMLAR