Sound Forge profesyonel ses düzenleme programı – All programs files download speed and legal

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Sound Forge ses ve görüntü teknolojilerinin şüphesiz en iyi isimlerinden biri olan Sony’nin ürettiği profesyonel bir ses düzenleme aracıdır. Yeni sürümüyle eksiklikleri daha da giderilmiş, Vista uyumu sağlanmış, uygulama kalitesi radyo istasyonlarında bile kullanılabilecek seviyeye gelmiş. Tabii ses kalitesinin bilgisayarınızdaki ses kartı, ses kartına bağladığınız kaynak cihazın özelikleriyle doğrudan ilişkisi var. Ancak bu durum CD’den kaydettiğiniz ses dosyaları için geçerli değil tamamen ses kartı üzerinden yapacağınız kayıtlar için geçerli. Program; kullanıcıya ses dosyası üzerinde her türlü işlemi yapabilmesi için gereken tüm imkanları sağlıyor. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Programın Özellikleri
– Müzik CD’leri üzerindeki tüm parçalar doğrudan açılarak düzenleme işlemine başlanabilir ve düzenlenen müzik dosyaları tekrar boş bir CD üzerine parça olarak kaydedilebilir.
– Müzik dosyaları içinde Kesme, Yapıştırma, Karıştırma, Ses Seviyesini düşürme ve arttırma ve ses dosyasından istemediğiniz bir bölümünü silme işlemleri yapılabilir.
– Ses dosyasının hızında dinamik ve gerçek zamanlı değişiklik işlemleri yapılabilir.
– Bir diger işlem devam ederken başka bir işleme geçiş ve düzenlemeye devam edilebilir.
– Klavye komutlarıyla tüm düzenleme işlemleri yapılabilir.
-Programla ses kartınız üzerinden her tür kayıt gerçekleştirilebilir, bu kayıtlar zamanlama yapılarak istenen saat ve dakikada otomatik olarak kaydedilebilir.
– Program 24-bit/32-bit 192 kHz çözünürlüklü dosyaları tam olarak desteklemektedir. Bu da ton, vokal ve efekt değişimlerinin tam olarak yapılabilmesini sağlamaktadır.
– Programda 40 adetten fazla profesyonel ses efekti bulunmaktadır. Bu efektlerden bir kaçı Volume, EQ, Delay, Chorus, Dynamics, Noise Gate, Pitch Shift, Flange, Vibrato’dur.
– Program aynı zamanda DirectX ve VST efektlerini içermektedir.
– Program önceki versiyonundan farklı olarak AVI, WMV, MPEG-1 ve MPEG-2 video dosyalarını da desteklemektedir. Kare kare ses senkronu yapılabilmesini de sağlar.
– Düzenlenen görüntü dosyaları da MPEG-2HDV, AVI CFHD formatında kaydedilebilir.
– ACID Programıyla kullanabilecek döngü sesleri oluşturulabilir.
– Son olarak çok önemli bir özellik daha eklenerek ses dosyalarının otomatik olarak taranması sağlanmış, ses patlamaları tespit edilip program tarafından düzeltilebilir hale getirilmiş.
Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.