Softany Txt2Htm2Chm metin dosyalarını html yardım web yardım faq dosyalarına çevirme – Program indirme – download etme siteniz.

[Yazı Programları » 12.11.2007]

Softany Txt2Htm2Chm şablon esaslı yapısıyla metin dosyalarınızı HTML yardım, web yardım, tek HTML dosya ve FAQ (SSS) olarak, dönüştürebilen bir yazılımdır. Dönüştürülen bu metin dosyalarını HTML dosyası olarak doğrudan web sitenizde kullanabilir ya da CHM olarak kullanabilirsiniz. Programı açıp ‘File’ menüsünden ‘New’i seçip yeni bir proje oluşturarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Açılan pencerede bulunan proje başlığı, kaynak yol, hedef dosya, dosya içerik bilgilerini girdikten sonra, diğer adımlara geçerek gerekli bilgileri oluşturabilirsiniz. ‘Output Settings’ (Çıktı Ayarları) kısmından CHM, web sitesi, e-book (kitap), FAQ (SSS), tek HTML için gerekli ayarları kontrol edebilir, ‘Create’ butonuna basarak çıktıları alabilirsiniz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor. Full sürüm 50 USD

Özellikler
# Metin dosyalarını web yardım dosyasına çevirir.
# Metin dosyalarını Windows HTML yardım dosyalarına dönüştürüp, CHM dosya oluşturabilir.
# Metin dosyalarını HTML e-kitaba dönüştürebilir.
# Metin dosyalarını FAQ (SSS) sayfa şekline getirebilir.
# Metin dosyalarını iyi bir belge yapısı sayesinde tek HTML dosyaya dönüştürebilir.
# Şablon temelli çıktı motoru sayesinde HTML üretimi için düşünmenize gerek kalmaz.
# Çeşitli ihtiyaçlarınız doğrultusunda 49 şablon desteği mevcuttur.
# Görsel CHM tasarımı.
# Metin dosyaların çoklu tavır okuması.
# Güçlü metin analiz motoru sayesinde otomatik olarak genel belge biçimlerini ekleyebilir.
# Güçlü şablon sistemi. Flash dosyalar, CSS, resimler gibi karmaşık şablon içeriği destekler –