Smart PC bilgisayarı hızlandırma programı – Program indirme – download etme siteniz.

Smart PC, bilgisayarınızı hızlandırır ve daha verimli kullanmanızı sağlar. Kişisel gizliliğinizi sağlar ve bilgisayarınızı bilgi hırsızlığından korur. Smart PC; Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape ve Opera web tarayıcılarını destekler.

Özellikler :
# Bakım – Onarım
Bilgisayarınızı onarın! Program bilgisayarınızdaki her çeşit sorunları saptar, teşhis eder ve onarır. Windows Registry’deki sorun ve hataları giderir. Bunun yanı sıra masaüstünüzde ve başlangıç menüsünde bulunan geçersiz kısayolları temizler.

# Temizleme
Smart PC ile kolaylıkla faydasız ve gereksiz dosyaları saptayabilir ve temizleyebilirsiniz. Dolayısıyla disk alanınız artacaktır. Bunun yanı sıra kişisel güvenlik ve gizliliğinizin artması sağlanır. Program, aynı iki dosyayı tespit eder ve bir tanesini sisteminizden kaldırır.

# Optimize
Bilgisayarınızı daha güçlü bir performans ile kullanmak ister misiniz? Program, izleri otomatik olarak temizleyerek tüm uygulamaların açılmasını ve pencerelerin açılışını hızlandırır. Bilgisayarınızın tam kapasiteyle çalışmasını sağlar.

# Güvenlik – Gizlilik
Smart PC, kişisel güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlamaya çalışır. İnternette bıraktığınız izleri temizler ve internette güvenli bir şekilde sörf yapmanızı amaçlar. Geçici internet dosyalarında (Temporary Internet Files), çerezlerde (cookie), sistem kayıtlarında ve index.dat dosyasında beliren gelişmelerin kaydını tutar. Web sitelerini ziyaretiniz esnasında sisteminize bulaşan zararlı dosyaları temizler. Hiçbir şekilde internette iz bırakmamanız sağlanır.

Editörden :
Smart PC, bünyesinde birçok özellik barındırıyor. Özellikleri bakımıyla bilgisayarınızın en çok ihtiyaç duyabileceği bir program. Smart PC; bakım, onarım, temizleme, optimize, güvenlik ve gizlilik gibi önemli özellikleri bir arada bulunduran nadir programlardan birisidir. Bilgisayarınızın her konuda tam performansla çalışmasını istiyorsanız Smart PC tam size göre! Bilgisayarınızı en verimli kullanmanız için geliştirilmiş olup, kolay kullanıma ve hoş arayüze sahiptir. Programın tek dezavantajı ise 30 günlük deneme sürümüyle sunulmuş olması. Hiçbir kısıtlama olmaksızın Smart PC’yi sınırsız olarak kullanmak istiyorsanız 29.95$ ödemeniz gerekmektedir –