SiSoftware Sandra Lite bilgisayarı kontrol etme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Sistem Yönetimi » 23.01.2021]

SiSoftware Sandra Lite : SiSoftware firmasının uzun zamandır beklenilen programı Sandra 2007 üstün özellikleriyle dikkati çekiyor. Programın temel amacı bilgisayarınızı kontrol etmek ve tanımlamak. Program ve size sunduğu seçenekler sayesinde donanımlarınızı (CPU,BİOS,VGA,RAM v.b) test edebilir, çalışma seçeneklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilrisiniz. Program yeni sürümünde yanlızca donanım özelliklerine değil işletim sistemlerine de el atmış ve sizi isteğiniz dışında meydana gelen yüklemelerden kurtarmayı amaçlamış durumda. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler
* Yeni Bağlantı Sihirbazı: Uzak bilgisayarlar ile bağlantıyı yönetmek, sunucular, Pocket PC, akıllı telefonlar ve veri tabanları. Bilgisayarları analiz ederek bu özelliği kullanabilirsiniz.
* Yeni Monitör ‘Ortam’ Sihirbazı: Tüm monitörlerin ve bilgisayarların çevre (Sıcaklık derecesi , fan hızı, voltaj, CPU gücü ve sistem sıcaklığını gözleme) birimlerinin kontrolü.
* Yeni Kullanabilir kişi listesi: Yenilenmiş özellikler sayesinde artık bazı programları da kişiselleştirebilirsiniz.(Adres Desteri, Anti-Virus, Takvim/Organizasyon, E-posta hesabı, güvenlik duvarı, Mesaj Özellikleri ve Geçmiş Kaydı, Internet Sayfaları, Java Makinası, Medya Oynatıcısı, Yeni okunabilirler, Web Dosyaları).
* Yeni Disk Programları Ve Kütüphaneleri: Yeni eklenmiş programlar, kütüphane ve geniş bir veritabanı….
* Yeni Web Editör Ayarları: Gözüken ActiveX seçenekleri ve Java sınıfları yüklemeleri.
* Yeni Başlat Menüsü Ayarları: Derlenmiş ayarlar ve kullanımda kolaylık getirilmiş bir veritabanı.
* Geliştirilmiş Güvenlik Bilgi & Ayarları: Artık uzaktan bir bilgisayar veya başka bir girişle sisteminize yüklenecek programları görebileceksiniz.
* Single multi-platform yüklemeleri: İçeriğinde 3 kişisel port seçeneği bulundurur. Windows platform (Win32 x86, Win64 x642, Win64 IA643) uzak çözümlemeler için ise Windows CE platform (ARM Pocket PC, ARM Akıllı Telefon, x86 Standart) standartlarını barındırır.
* Multi-Core Özelliği: AMD işlemcileri üzerinden tam verim almanıza yardımcı olur ve işlemci türüne göre özel ayarları size önerir.
* Ürün tanımlama özelliği: Kütüphane özelliği, kütüphanesi ve aygıt sürücüleri tümünü tanır.Windows 2000, XP ve 2003 üzerine yazabilir.

Programı kullanmak için gereken işletim sistemler:

– Win32 x86 Unicode (Windows 2000/XP/2003)
– Win64 AMD64/EM64T Unicode (Windows XP/2003 x64 Sürüm)2
– Win64 IA64 Unicode (Windows XP/2003 64-bit Sürüm)3
– WinCE 3.00 ARM Unicode (Pocket PC 2000/2002 / Smart Phone 2002)1
– WinCE 4.20 ARM Unicode (Pocket PC 2003 / Smart Phone 2003)1
– WinCE 4.20 x86 Unicode (Standart)
– WinCE 4.21 ARM Unicode (Pocket PC 2003 Second Edition / Smart Phone 2003 Second Edition)1

Not: Program Lite Sürümü olduğu için “Uzak Sistem Analizcisi-Çoklu Uzak Sistem Desteği-Yükleme Uygulaması-Ağ Araçları-Veri Gönderimi-Tam PDA & Akıllı Telefon Desteği-Windows 64-bit Desteği” seçenekleri aktif değil. Bu seçenekleri aktive edip programı satın almak isterseniz 34.99$ ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca standart full sürüm 55 modül içermemektedir. Deneme sürümünde 50 modül sınırı bulunmaktadır –