Registry Vaccine windows hatalarini duzeltme aracı – Program indirme – download etme siteniz.

Registry Vaccine güçlü kayıt kütüğü temizleme aracıyla, Windows hatalarını ve yazılımları iyileştirmek amacıyla çözüm sunmaya çalışan bir sistem temizleme aracıdır. Program sistem içinde hızlı bir şekilde tarama yaparak kayıt kütüğü hatalarını ve geçmiş referans bilgilerini bularak temizlemeye çalışır.

Genelde hatalı bir şekilde bilgisayardan kaldırılan programlar arkalarında izler bırakarak hem bilgisayarın açılışını hem de çalışma esnasında hata ve gereksiz bilgi yığınlığına ve ayrıca bilgisayarın hızının yavaşlamasına sebeb olurlar. Program tarama işlemi yaparak kayıt kütüğünde bulunan geçersiz girişleri ve hataların bir listesini kullanıcıya sunup, gereksiz olanların silinmesini sağlar veya bu işlemi otomatik olarak da yapmasını sağlayabilirsiniz.

Program yapmış olduğu silme işlerinin bir yedeğini de alarak ileride oluşabilecek bir hatadan dolayı bu yedek dosyayı tekrar geri yüklemenize imkan tanır.

Program grafik destekli arayüze sahip olduğundan kolay kullanım olanağı sağlar.

Genel özellikleri
# Geçersiz program kısayolları için sürücü tarar. Bu sayede kayıt kütüğünde yer alan ve bundan dolayı çıkan çeşitli sorunların giderilmesi sağlayabilir.

# Programın deneme sürümü taranan tüm alanlar için hataları gösterebilir. Bu sayede Windows kayıt kütüğündeki tarama sonuçlarını çıkartır ve hatalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Deneme sürümde onarılamayan ürünler ayrıca gösterilebilir.

# Kesintisiz sistem iyileştirmesi için başlangıçta otomatik tarama yeteneği. Program içinde hızlı tarama ve tam sistem taraması özelliğini kullanarak tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

# Program ekle/kaldır yönetimi. Bazı uygulamaları kaldırsanız bile program kısayolları arkada kalabilir. Geriye kalan kısayollarını PC’nizden kaldırabilirsiniz.

# BHO yönetimi (Tarayıcıya eklenen ve kendinden çalışan programlar). BHO İnternet Explorer’la bütünleşiktir. Bir çok BHO güvenli olmasına rağmen bazı BHO’lar adware ve spyware’nin (reklam ve casus yazılım) kaynak sebebidir.

# Başlangıçta çalışan programların yönetimi. Eğer PC’nize bulaşmış virüs, reklam ve casus yazılım varsa, bilgisayarınızı başlattığınız an da bunlar da çalışmaya başlar. Başlangıçta çalışan programları buradan kontrol edebilirsiniz.

Programın faydaları
# Kimlik hırsızlığını engelleyebilir.
# Bir çok reklam ve casus yazılımı engelleyebilir.
# PC’nizi dengede tutmaya çalışabilir.
# Bilgisayarınızın performansını arttırabilir.
# Sistem hatalarını azaltabilir.
# Virüs, solucan, reklam ve casus içerik risklerini azaltabilir. Program 14 günlük deneme sürümdür. Daha sonra kullanmak isterseniz satın almalısınız. Fiyatı: 19.95 USD –