Registry Medic kayıt defteri düzenleme – Online program game driver download legal and speed

Registry Medic kayıt defteri düzenleme yazılımları arasında en başarılı olanlarından birisi. Yeni tarama motoru ve yeni bir çok özelliği ile daha da başarılı hale gelmiş durumda. Yazılım yalnızca kayıt defterindeki hataları onarma özelliği ile kalmayıp sistem performansının geliştirilebilmesi için büyük önem taşıyan başka özelliklere de sahip.

Hızlı, elle, tam sistem tarama olmak üzere 3 ayrı tarama seçeneğine sahip yazılımdan verim alınabilmesi için tam sistem tarama (full scan) yapılması gerekmekte. Tam sistem tarama yapıldığında activex ve com bileşenleri, uygulama yolları, windows fontları, yardım ve kaynaklar, paylaşılan dll dosyaları, başlangıç programları, program ekle-kaldır girdileri, dosya uzantıları, başlat menüsü, kullanılmayan yazılımlar, geçersiz BHO araçları, geçmiş, kayıt defterinde olabilecek virüsler, dosya ve klasörler taranmakta gereksiz ve zarar verici olanlar silinip; hasarlı olanlar ise onarılmaktadır.

Registry Medic taramalardan sonra otomatik olarak kayıt defterinin yedeğini almakta ve bir sorun çıktığında bu yedeği kullanabilmenizi sağlamaktadır. Programı kullandığınızda kayıt defterinde herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaline karşı ana menüden restore bölümüne girerek kayıt defterinizi eski haline getirebilirsiniz. Fakat Registry Medic oldukça güvenli bir yazılımdır ve kullanımından dolayı size sorun çıkarma ihtimali düşüktür.

Advanced Tools yani Gelişmiş Araçlar bölümünde üç ayrı araç bulunmaktadır. Bu araçlarla İnternet Explorer sorunlarını onarabilir, sağ tıklama menüsüne yeni seçenekler ekleyebilir ve kayıt defteri düzenleyicisinde arama yapabilirsiniz.

Registry Mechanic tüm bu özelliklerinin yanısıra bir kayıt defteri düzenleme yazılımından beklenmeyecek bir özellik olan truva atlarını algılama ve temizleme özelliğine de sahip.

Not:Yazılımın tek eksik yönü ücretli olması. Kullanabilmeniz için 29.95$ ödemeniz gerekmektedir.

download