Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

recuva indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

recuva Önemli bir dosyayı yanlışlıkla sildiniz mi? Bilgisayar çöktükten sonra dosyalar kayboldu mu? Sorun değil – Recuva dosyaları Windows bilgisayarınızdan, geri dönüşüm kutusundan, dijital kamera kartınızdan veya MP3 çalarınızdan kurtarır!

Üstün dosya kurtarma
Recuva resimleri, müzikleri, belgeleri, videoları, e-postaları veya kaybettiğiniz diğer dosya türlerini kurtarabilir. Ve sahip olduğunuz yeniden yazılabilir ortamlardan kurtulabilir: hafıza kartları, harici sabit sürücüler, USB bellekler ve daha fazlası!

Hasarlı disklerden kurtarma
Çoğu dosya kurtarma aracının aksine, Recuva hasarlı veya yeni biçimlendirilmiş sürücülerdeki dosyaları kurtarabilir. Daha fazla esneklik, daha yüksek geri alma şansı anlamına gelir
Gömülü dosyalar için derin tarama
Bulması zor olanlar için Recuva, sildiğiniz dosyaların izlerini bulmak için sürücülerinizi inceleyen gelişmiş bir derin tarama moduna sahiptir.

Dosyaları güvenli bir şekilde silin
Bazen bir dosyanın iyiye gitmesini istersiniz. Recuva’nın güvenli üzerine yazma özelliği, dosyalarınızın silinmesini sağlamak için endüstri ve askeri standartta silme tekniklerini kullanır.

recuva indir BENZER İÇERİKLER
recuva indir YAPILAN YORUMLAR