ReaConverter Pro resimlere gölge verme oluşturma programı – Online program game driver download legal and speed

[Resim Programları » 08.12.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program ile resim dosyalarınızın görünümlerini, boyutlarını ve biçimlerini değiştirebilirsiniz. Resimlerinize çeşitli efektler verebilir gölgeler ile daha da çarpıcı yapabilirsiniz. Dipnot resim dosyaları, dijital kamera raw dosya biçimleri gibi birçok alanda kullanılan, başta JPG, GIF, BMP, PBM, PGM, PNG, PPM, TGA, TIF, BMP, DCR, EMF, GIF, ICO, JPEG, PBM, PCX, PGM, PNG, PPM, TIFF, TGA, WMF, FPX, EPS olmak üzere 400’den fazla resim biçimini başka bir biçime çevirmenize ya da üzerinde değişiklik yapmanıza olanak sağlıyor. Pro sürümü fotoğrafçılara ve yüzlerce resimle aynı anda çalışanlara, toplu olarak dönüştürme ve toplu olarak efekt uygulama gibi özellikleri ile kolaylık sağlıyor. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Programın çevirebildiği dosya biçimleri
# ICO, BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF, JP2, PCX, TGA, PPM, PGM, PDF, EMF
# CIN, DCX, DIS, EMF, HRU, MIF, MTV, PCL, PDB, PRC, RAD, PIC, RLA, QRT, SGI, WRL, XBM, XPM

İsterseniz toplu olarak çevirme yapabilirsiniz. Bunun için çevirmek istediğiniz resimlerin hepsini bir klasöre toplayın ve programa bu klasörün yolunu belirtin.

özellikler
# Resim düzenleme : Döndürme, yansıma görüntüsüne dönüştürme, seçilen bölümü kesme, yeniden boyutlandırma, karaltı efekti, keskinlik, kenar düzenleme, gölgelendirme, renk değiştirme ve daha birçok özellik.
# Otomatik resim düzenleme : Otomatik olarak uygun açıya döndürme, resmin uygun bölümlerini seçerek kesme.
# Renk ayarları : Resim renk ve keskinlik ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. RGB, HLS, HSV parlaklık kontrollerinizi yapabilirsiniz.
# Efektler : Gerçeğini kopyalama, mozaikleme, yana yatırma, iz yapma, püskürtme.
# Filigran : Filigran yazısı düzenleme.
Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.