PhotoWatermark Professional resimlere filigran basma gölgelendirme dolgu programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Resim Programları » 08.12.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program resimlere filigran basmak, kesmek, gölgelendirme yapmak, dolgu, 3D gölgelendirme yapmak ve resimlerle ilgili tüm işlevselliği yerine getirmek için tasarlanmış profesyonel bir yazılımdır. Kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Metin, çizim ve grafikle ilgili yükseklik çizgilerine izin vermekte, metin tarzlarının çok çeşitliliğini içermektedir. Grafik taslağı çizebilen yazılım aynı zamanda, değişen derece veya doku, dolgu, 3D, gölgeleme, dahili gölgeleme, kabartma ve filigran basma kabiliyetine sahiptir. Birçok kullanıcı kendi hazırladığı resim veya projelere bir çeşit imza atmak ister. Bu ister bir filigran, isterse isim olsun farketmez. Ancak bunu profesyonelce yapan yazılım çok nadir bulunmaktadır. Hele bu bir şirket işi veya büyük bir proje ise anlamı daha da derinleşecektir. Böyle zamanlarda çözüm üreten yazılımların birçoğu ise yetersiz kalmaktadır. Yazılım, nesnelere su yükseklik çizgi pozisyonunu ve büyüklük görünüşünü kolayca vermektedir. Şeffalık ayarı, çeşitli EXIF, IPTC ve kişisel fotoğrafından dosya bilgisini çıkarabilmektedir. JPEG uzantısının en yaygın grafikle ilgili biçimlerini, PNG, bitmap, GIF, JPEG2000 ve dijital kamera ham dosyalarını desteklemektedir. Yükseklik çizgisi kütüphanesine, favori yükseklik çizgilerinizi kaydedebilir ve sonra tekrar kullanabilirsiniz. Gerçek zaman imajları, yeni başlayanlar için kolaylık sağlamaktadır. Dosya veya resimlerinize filigran basabilmekte, kısa kesimler yapabilmekte, çevirebilmekte, yeniden şekillendirmekte, dosya adını değiştirmekte, artırabilmekte ve baskıyı çerçeveleyebilmektedir. Programın özellikleri kullanılabiliyor. Ancak program reklam gösterimi mevcuttur. Oluşturmuş olduğunuz dosyalarda reklam/logo gözükmektedir.

Özellikler
# Kullanıcının isteği doğrultusunda aynı zamanda alt klasörlere işlem yapabilmektedir.
# Resminize büyüklüğü kendiliğinden vermektedir.
# Metin, yumuşak gölge, 3D gölge, dahili gölge, kabartma yapmakta, resmi oyabilmekte, derece derece değişen doku verebilmekte ve resmi doldurabilmektedir.
# Kutu, elips ve çokgen yapabilmektedir.
# Kullanıcı yazılımın verdiği bu çeşitlilik için dosya ve onlar arasındaki düğmeyi kendisi yapabilmektedir.
# Yazılımın kütüphanesinde favori yükseklik çizgilerinizi kaydedebilir ve onları sonra kullanabilirsiniz.
# Resim verisiyle fotoğraflara (Örneğin EXIF, IPTC, dosya bilgisi) filigran basmaktadır.
# Yaşla(Kişi yaşı) ilgili resimlere filigran basmaktadır.
# Tarih, zaman, yaş, dosya bilgisi, kendiliğinden numara vermeyi desteklemektedir.
# Kendiliğinden güncelleme yeteneği bulunmaktadır.
# Kalite gevşetmesiz filigran basan, ölçeklenebilir vektörleri desteklemektedir.
# Destek sembolları tüm dillerde (Örn. ©®) dir.
# JPEG, TIF, GIF, bitmap, PNG ve dijital kamera ham dosyalarını desteklemektedir.
# Resimlere yeniden isim vermeyi desteklemektedir.

diğer özellikler
# Yeşil program: Her şey, tek bir klasördedir.
# Dizi: Çok sayıda fotoğraflara işlem yapmak için (bir klasördeki tüm dosyalara aynı zamanda alt klasörde bulunanlara) adım bileşenlerini içermektedir.
# Dizi filigran basması.
# Dizi yeniden şekillendirmesi: Önceden belirlenmiş nesnenin arasından resimleri seçerek ve gelenek büyüklüklerini filtreleyerek kullanmaktadır.
# Dizi artırması: Gölge, sınır, dönme, bileme veya yumuşama, değişme brandası ve renkleri kullanmaktadır.
# Dizi kısa kesmesi: Herbir resim için bir ürün pencere tanımlayarak tüm resimler için önceden belirlenmiş pencereleri kısa kesebilmektedir.
# Dizi iskeleti: Çeşitli seçeneklerle resimlerinizi dekore edebilmektedir.
# Zengin su yükseklik çizgisi tipleri; Çizgi karışımı, kutu, elips, çokgen, metin, resim, yaş, resim dosyası bilgisine çok kolay sahip olabilirsiniz.
# EXIF masa, resmin tarih zamanı, kamera ayarı, kamera örneği, bugünün tarihi ve zamanı, ardışık numara ve çerçeve yapabilmektedir.
# Harika metin tarzları: Metin tarzlarının çok çeşitliliğini içermektedir(Derece derece değişen, doku, gölgeyi doldurma vb).
# Resim manipulasyonları: Resimlere kiremit, bükülme ve kabartma yapabilmektedir.
# Ayarlanabilir şeffaflık ayarı: Herbir filigran, 0 ile 100 arasında kendi şeffaflık seviyesine sahip olabilmektedir (0=tamamen ışık geçirmeyen ve 100=tamamen şeffaf).
# Otomatik su yükseklik çizgisi büyüklüğü ve pozisyonu: Eğer siz su yükseklik çizgisi büyüklüğünü belirtirseniz, resminizin kesin yüzdesini kapsamak için kendiliğinden filigran basmakta ve resimlerinizi sınıra kendiliğinden yerleştirmektedir.
# Bitmap veya panodan meta resmi yapıştırabilirsiniz.
# Canlı GIF ve çoklu sayfa filigranı basabilirsiniz.
Programın özellikleri kullanılabiliyor. Ancak program reklam gösterimi mevcuttur. Oluşturmuş olduğunuz dosyalarda reklam/logo gözükmektedir –