PhotoRite FX dijital fotoğraf resim düzenleme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Resim Programları » 08.12.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program kullanımı kolay bir dijital fotoğraf düzenleme programıdır. Kullanıcılara fotoğraflarını FotoGB.com’da paylaşma imkanı da sunuluyor. Benzersiz ve ödüllü PhotoRite ‘Auto-Fix’ işlevi sayesinde otomatik olarak arka ışığını arttırma, görünmeyen yerleri gösterme, zayıf kontrastı arttırma işlemlerini yapar. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

“Auto-Fix” otomatik fotoğraf düzeltme
Eşsiz Auto-Fix fonksiyonu, elverişsiz ışık şartlarında çekilmiş zayıf fotoğrafları tespit eder ve güçlendirir.

Web Albüm oluşturma
PhotoRite FX sayesinde fotoğraflarınızı FotoGB.com’da paylaşabilir ve organize edebilirsiniz.

Dijital kameraya yönelik tasarım
PhotoRite FX, dijital fotoğraf problemlerine yönelik çözümleri tek elde topluyor.

Fotoğrafları gruplandırma işlemi
Gruplandırdığınız fotoğrafları Auto-Fix işlemiyle düzeltin. Böylece zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Öncesi sonrası şeklinde önizlemelerde bulunmaktadır.

Zengin ve eşsiz fotoğraf düzenleme araçları
Kullanıcı dostu araçlar sayesinde, ister fotoğraflarınızı inceltin, ister şismanlatın. Kırmızı gözleri düzeltin, ciltteki izleri yok ederek pürüzsüz ciltler elde edin. Fotoğraflarınızı netleştirin. Resimlerinizi ters çevirin, ayna görüntüsünü elde edin. Resimlerinizi istediğiniz yerden kesin. Daha fazlasını PhotoRite FX kullandığnızda keşfedeceksiniz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor –