PCPal pc performans arttırıcı program – Program indirme – download etme siteniz.

[Sistem Yönetimi » 02.11.2007]

Bu program bilgisayarınızın yönetiminde, sorunların çözümünde, güncellenmesi ve güncel tutulmasında, güvenlik sorunlarında ve açıklarında, performansının test edilmesi ve düzenlenerek arttırılmasında sadece bir tıklama ile size yardımcı olan bir yardımcı sistem aracıdır. Programı kurup çalıştırdığınızda masaüstünüze gelen butonuna tıkladığınızda gelen ana penceresi içerisinde çok kısa bir sürede sisteminizde güvenlik, güncellik, performans ve hata kontrolü yapılır ve pencerenin alt kısmında bölümler halinde listelenir.
Her bölümün üzerine bir kere tıkladığınızda kısa açıklamasını ve yapmanız gereken düzenlemeler ve tavsiyeler yazılmaktadır. Yanındaki “Get it” butonu ile program tarafından bulunan sorun, güvenlik açığı veya güncelleme gereksinimi anında yapılır ve aynı kısımda yapılan işin bilgisi verilir. Program ücretsizdir.

Özellikler
# Optimize (Performans) : PCPal sisteminizi kısa bir sürede kontrol eder ve bilgisayarınızdan maksimum performans alabilmeniz için gerekenleri size tavsiye eder.
# Secure (Güvenlik) : Sistem güvenliğinizi sürekli kontrol altında tutarak sürekli güvenlik altına kalmanızı sağlar, güvenlik güncelleştirmelerinizi takip ederek size sunar.
# Update (Güncelleştirme) : Bilgisayarınızın devamlı güncel ve güvenli olmasını sağlamak için sizi uyararak yol gösterir.
# Real-time Monitoring (Anlık İzleme) : Bilgisayarınızda meydana gelebilecek tehlikeleri, sorunları devamlı kontrol eder, sizi uyararak bu sorunlardan ve tehlikelerden uzak kalmanızı sağlar –