Örümcek Adam indir

[Oyunlar » 09.12.2012]

Örümcek Adam indir – (spiderman oyunu demo)
Örümcek adam oyununu indir. Örümcek adam oyunu hakkında bilgiler ve örümcek adam oyunundan görüntüleri yazımızda bulabilirsiniz…

Orijinal ismi Spiderman olan ve Türkçe ismi Örümcek Adam olarak bilinen ünlü sinema filminin oyunu da genç oyunseverler tarafından en az filmi kadar beğenilmiş durumda. Bizlerde Örümcek Adam oyununu sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Örümcek Adam Oyunu Demo
Arkadaşlar oyunu demo olarak yani deneme sürümünü indireceksiniz. 3 boyutlu grafikleriyle oyunseverlerin ilgisini çeken spiderman oyununu bilgisayarınıza indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz. Ancak deneme sürümü olduğu için sadece 2 bölüm oynayabiliyorsunuz. 2 bölüm oynadınız ve oyun hoşunuza gitti, o zaman oyunun tam sürümünü oyun marketlerden satın alıp oynayabilirsiniz. Ben şahsen 2 bölüm oynayarak eğlenceli vakitler geçirdiğimi sizlere belirtmek isterim.

Örümcek Adam Tanıtım
Oyunda Örümcek Adam’ı kontrol ediyoruz ve binalar arasında uçarak eğlenceli vakitler geçirebiliyoruz. Örümcek Adam filminde yaptığı tüm hareketleri oyunda da yapıyor ve bu hareketleri yaparak binalar arasında uçabiliyoruz. Düşmanlarımızı yine uçarak yakalayabiliyoruz veya onlara ağ atarak yakalayabiliyoruz. Düşmanlara ağ atarak yakalayabiliyoruz veya onlara kafa atarak etkisiz hale getirebiliyoruz. Ağlardan kalkan kurarak düşmanlarımızdan korunmakta çok zevkli oluyor. Oyunu oynarken herhangi bir tehlike durumunda sezgilerimiz bizi uyarıyor ve düşmanın yaklaştığını hissedebiliyoruz. Böylece düşmana karşı önlem alarak hızlı bir şekilde atak yapıyoruz. Oyunu 2 bölüm oynayarak zaten oynanırlığını test edebilirsiniz. Örümcek Adam oyununun en kötü yanı ise kamera açılarının yetersiz kalması olmuş.

Örümcek Adam Demo İndir : Link

Örümcek Adam Oyunundan Görüntüler

Örümcek Adam
Örümcek Adam
Örümcek Adam
Örümcek Adam
Örümcek Adam İndir
Örümcek Adam İndir


Örümcek Adam Oyna
Örümcek Adam Oyna
Örümcek Adam Oyun
Örümcek Adam Oyun
Örümcek Adam Oyun
Örümcek Adam Oyun


Örümcek Adam Oyun
Örümcek Adam Oyun
Örümcek Adam Oyunu
Örümcek Adam Oyunu
Örümcek Adam Oyunu İndir
Örümcek Adam Oyunu İndir


Spider Man Game
Spider Man Game
SpiderMan İndir
SpiderMan İndir
SpiderMan Oyun
SpiderMan Oyun

Konu İle Alakalı Kelimeler; spiderman demo indir gezginler, örümcek adam demo indir gezginler, örümcek adam indir, Örümcek Adam Oyunu Indir, spaydırmen demo indir gezginler, örümcek adam 2 indir gezginler, yhs-default, spıderman 1 demo indir gezginler, spıderman 2 indir gezginler, örümcekadamınoyunuindir2

Benzer Haber Yok.

Etiketler: Örümcek adam oyunu, Spiderman indir