Office 2003/XP Eklentisi Gizli Verileri programları dosyaları Kaldır – All programs files download speed and legal

[Yazı Programları » 12.11.2007]

\r\n

Office 2003/XP Eklentisi: Gizli Verileri Kaldır ile, değişiklikleri izle ve açıklamalar gibi gizli verileri ve birlikte çalışma verilerini Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint dosyalarından kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. Program ücretsizdir.
\r\n
\r\nGenel BakışBu eklentiyle, değişiklikleri izleme ve açıklamalar gibi gizli ve birlikte çalışma verilerini Word 2003/XP, Excel 2003/XP ve PowerPoint 2003/XP dosyalarından kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. Bir Office belgesini elektronik ortamda dağıtmak istiyorsanız belge diğerleriyle paylaşmak istemediğiniz bilgileri içerebilir; “gizli” olarak atadığınız bilgiler ya da belgeyi yazma ve düzenleme konusunda diğerleri ile birlikte çalışmanızı sağlayan bilgiler. Gizli Verileri Kaldır eklentisi, belgeyi bir Microsoft Office uygulamanızda görüntülediğinizde hemen görünmeyebilen kişisel veya gizli verileri kaldırmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Gizli Verileri Kaldır eklentisini Office XP veya Office 2003 uygulamanızdan tek tek dosyalar üzerinde çalıştırabilirsiniz. Ya da, Gizli Verileri Kaldır eklentisini birden fazla dosyada bir kerede çalıştırmak için komut satırını kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, aracı çalıştırmak için belgenin oluşturulduğu uygulamanın yüklü olması gerekir. Eklenti içeren Offrhdreadme.htm dosyası, aracın kaldırmanıza yardım edeceği tüm veri türlerinin listesini içerir. Varsayılan olarak, bu dosyayı aracın yüklü olduğu sürücüde \\Program Files\\Microsoft Office\\Remove Hidden Data Tool\\1055 dizininde bulabilirsiniz. Aracı farklı bir dizine yüklediyseniz, bu dosyayı \\1055 dizininde (eklentinin yükleme klasörünün bir alt dizini) bulabilirsiniz.
\r\n
\r\nNotlar
\r\n# Gizli Verileri Kaldır eklentisini, yayımlamaya hazır olduğunuz dosyalar üzerinde çalıştırmalısınız. Bunun nedeni, aracın kaldırdığı bazı verilerin Office tarafından birlikte çalışma özellikleri (Değişiklikleri İzle, Açıklamalar ve Gözden Geçirme için Gönder gibi) tarafından kullanılmasıdır.
\r\n# Her zaman, özgün belge üzerine yeni belgeyi yazmak yerine yeni bir dosya adına kaydetmeniz gerekir; böylece özgün verileri içeren belgenin bir kopyasını koruyabilirsiniz.
\r\n# Gizli Verileri Kaldır eklentisi, Bilgi Hakları Yönetimi tarafından korunan veya dijital imzalı dosyalar ile çalışmaz.
\r\n
\r\nSistem Gereksinimleri
\r\nDesteklenen İşletim Sistemleri: Windows 2000 Service Pack 4, Windows XP Service Pack 2
\r\nNot: Gizli Verileri Kaldır eklentisi Microsoft Windows 2000 üzerinde sınanmamıştır. Ayrıca, eklenti Windows 98 veya Windows ME\’de yüklenemez.
\r\n
\r\nBu yükleme aşağıdaki Office uygulamaları ile birlikte çalışır:
\r\n# Microsoft Office Excel 2003
\r\n# Microsoft Office PowerPoint 2003
\r\n# Microsoft Office Word 2003
\r\n# Microsoft PowerPoint 2002
\r\n# Microsoft Word 2002
\r\n# Microsoft Excel 2002
\r\n
\r\n

\r\n