Nokia PC Suite cep telefonu ayarlarını yapma – Program indirme – download etme siteniz.

Bu program ile telefon bilgisini uyumlu bir PC ile senkronize edebilir, yazılım yükleyebilir, telefon ayarlarını konfigüre edebilir ve telefon dosyalarının yedeklerini alabilirsiniz. PC Suite 6.8 sayesinde, uyumlu PC’niz ve telefonunuz arasında bilgi paylaşabilir, telefona yazılım yükleyebilir, telefon ayarlarını konfigüre edebilir ve telefon dosyalarının yedeklerini alabilirsiniz. Ayrıca, takviminizi, kişileri ve görevleri Microsoft ve Lotus uygulamaları ile senkronize edebilir, PC’nize ve telefonunuza resim kopyalayabilir ve taşıyabilir ve başka bir Nokia cep telefonundan veya bir Palm cihazından kişi ve takvim bilgisi kopyalayabilirsiniz.

Özellikler
# Farklı kullanabilirlik
# Nokia PC Suite uygulamaları için yeni grafiksel çizgiler
# Müziklerinizi telefonunuza yükseltilmiş Nokia Music Manager ile aktarın
# Güncelleme 3 Ağustos 2006

Sistem Gereksinimleri
# Mevcut hard disk alanı: 200 MB (dosya boyutu yaklaşık 25 MB)
# İşletim sistemi: Windows 2000 (service pack 4) veya Windows XP (Professional ya da Home Edition) (service pack 1 ya da service pack 2)
# Bağlantı yöntemleri: USB kablosu, kızılötesi, ya da Bluetooth
# Desteklenen Bluetooth yazılımı (Bluetooth stack’leri):
# Microsoft Windows XP Bluetooth
# WIDCOMM BTW 1.4
# WIDCOMM BTW 3.0
# Toshiba Bluetooth 4x
# Windows XP/2000 için IVT BlueSoleil Bluetooth stack, sürücü sürümü 1.6.1.4

Windowsta saatin yanındaki Bluetooth sembolüne farenin sağ tuşuyla tıklayınız ve Gelişmiş Konfigürasyonu seçiniz. Genel sekmesinde, stack’in versiyonunu görebilirsiniz. Telefon modeliniz tarafından desteklenen kabloları ve bağlantı yöntemlerini görmek için, Telefonunuz Tarafından Desteklenen Özelliklere bakınız.

Not: IVT Bluetooth Nokia 3250, Nokia Nseries veya Nokia Eseries telefonlarıyla uyumlu değildir. Nokia Nseries, Eseries, ve 3250 cep telefonu için sürüm 2.1.2.0. gereklidir –