Movie Library video film koleksiyonlama kataloglama programı – All programs files download speed and legal

[Çeşitli Programlar » 06.04.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program filmseverler ve film koleksiyoncuları için tasarlanmış veritabanı uygulamasıdır. DVD, VHS, VCD, Lazer Disk gibi video biçimlerini kataloglar. Ayrıca kendi çekiminiz ev videolarının da detaylı bilgisini tutar. Film kütüphanesi sadece film/video koleksiyon yönetimi değildir, ayrıca bir film ve aktör veritabanıdır. Favori filmleriniz ve aktörler hakkında geniş bilgi kaydedebilirsiniz. Yıl, aktör, ödüller, tanıtım filmi, yönetmen, senaryo yazarı, aktör biyografisi, film biyografisi ve daha fazla bilgiyi girebilirsiniz. Çevrimiçi film bilgileri ve film veritabanlarından sanatsal kapaklar innDirmeye imkan tanır. Esnek ve özelleştirilebilir görünüm yapısıyla gruplama ve sıralama yapabilirsiniz. Ayrıca rapor yazdırma, ASCII ve Html’ye çıktı vermek gibi özelliklere sahip. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler
# MS Access2000 veritabanı biçimi: En popüler veritabanı biçimidir. Veritabanınızı düzenlemek için alternatif yol sunar.
# Video biçimlerini kataloglamak: Movie Library; Dvd ve video koleksiyoncuları için idealdir. Önceden tanımlı veritabanı ve ayrıyeten 8 özel alan. Bir film hakkında hemen hemen her şeyi kaydedebilirsiniz.
# Aktör veritabanı: Film kütüphanesi sadece koleksiyon yöneticisi değil ayrıca bir film ve aktör veritabanı programıdır.
# Tam özelleştirilebilir sütun ve satırlar
# Hızlı bilgi bulma: Anahtar kelime ve operatörlerle tüm alanlarda arama.
# SQL desteği: Güçlü SQL veritabanıyla, kayıtları düzenleme, kaydetme, yönetmeyi sağlar.
# Film, tv gösterisi, dvd bilgisi ve IMDB, DVD Empire, Amazon ve AMG veritanlarından çevrimiçi film kapakları innDirme.
# Rapor: Rapor oluşturup yazdırma. Html ve AscII biçimde raporları dışa verir.
# Her filmi film kütüphanesi içine alarak sanatsal kapaklarla (ön ve arka kapak) ilişkilendirebilirsiniz. Hatta sabit disk ya da internetten imajlara bağlantı verebilirsiniz.
# Ödünç: Ödünç izleme, ödünç geçmişi
# Dışarıdan “.csv” ve “.txt” biçimde dosya alabilme.
Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.