MOBILedit! Lite telefonu bilgisayardan kontrol etmek yeni mesajları email almak – Program indirme – download etme siteniz.

MOBILedit! Lite : Telefonunuzu tek bir tuşa basarak bilgisayarınızdan kontrol etmek, bir mesaj aldığınızda bunu anında e-postanızda da görebilmek, telefonunuzdaki tüm veriyi bilgisayarınıza yedekleyebilmek ve telefonunuzdan yapabileceğiniz tüm zorlu işlemleri bilgisayarınızda yapıp sonrasında da tek tuş ile telefonunuza aktarmak. Tüm bu işlemleri rahatlıkla uygulayabilmek istemezmiydiniz? MOBILedit!, gerçekten de cep telefonuna bağlı herkesin edinmesi gereken şık bir araç. Yazılım, telefonunuz ile anlık olarak Bluetooth, kablo veya kızılötesi iletişim kapılarını kullanarak bağlantıya geçebiliyor ve size kalan tek şey de tek tuş ile senkronizasyona başlamak oluyor. Program ile mesajlarınızı klavyenizden yazıp çok sayıda kullanıcıya iletebilir veya cep telefonunuzun kullanabileceği uygulamaları bilgisayarınızda düzenleyip gönderebilirsiniz. Müzik, video gibi tüm multimedya dosyalarını da destekleyen bu uygulama, Outlook ve MSN gibi yazılımlar ile de uyumlu olarak çalışabiliyor.

Özellikler
# Son model cep telefonlarını da destekleme ( Son sürümleri ile desteklenen telefonlara bakacak olursak : Kyocera SE44, LG VX7000, LX1200, LX5xxx, VX4400, VX6100, Motorola V60t, V710, V3c, T720c, V120t, Samsung SPH-A660, Nokia 3360, 6225 , Sony Ericsson K310i, K510i, K800i, W300i, W700i, W810i, Z530i, Motorola V235, Motorola V360, Motorola L2, Motorola L6, Motorola U6, Motorola E1, Nokia 6111, Nokia 7360, Nokia 7380, Samsung D600E, Siemens A75, Siemens AX75, Siemens C72, Siemens C75, Siemens CF75, Siemens CX75, Siemens M75, Sony Ericsson J300i, Sony Ericsson W550i ve Sony Ericsson Z520i )
# Desteklenmeyen eski veya yeni tip telefonlar ile de genel sürücüler ile çalışabilme
# Oldukça çeşitli bağlantı tipleri seçeneği
# Cep telefonlarınca desteklenen TÜM multimedya dosyalarını ( resim, müzik, video, java, vb.. ) destekleyebilme
# SIM kart bilgilerini de değiştirip düzenleyebilme
# Dahili emulatörü ile bilgisayardan numara çevirimi ve kısa mesaj gönderebilme
# SMS mesajlarını arşivleyebilme
# Tüm Cep telefonu verilerini hızlı ve güvenli biçimde yedekleyip tekrar yükleyebilme
# Cep telefonunuzdaki tüm oyunları bilgisayarınızda da oynayabilme
# Şu anda desteklenmiyor olsa bile, Symbian sistemi dahil TÜM cep telefonu özelliklerini tam olarak destekleme
# Temalar desteği ile yazılımınızı daha güzel ve yenilikçi arabirimler ile de kullanabilme
# Satranç, yılan gibi birçok dahili oyun desteği
# Tamamlanmış ve geliştirilmiş MS Outlook desteği

Yeni Özellikler :
# Belgeleri telefonunuzda okuyabilme
# Bilgisayarınızdan kolay bir şekilde MMS yazıp gönderebilme
# Yerel bluetooth desteği
# CDMA telefonlarına destek

NOT: Yazılımın bu Lite sürümü 7 gün sonunda bazı sınırlamalar getiriyor. Gönderilen mesajlarınızın sonuna reklamını ekliyor, satranç oyunu sınırlanıyor, aygıtlara yazma özelliği kapanıyor ve Outlook Express desteği kullanılamıyor. Full sürüm 40$ –