Miro (Mac OS) – online tv izleme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Ekim 2010 » 29.07.2021]

Uyarı: Program açıklaması düzgün açıklanmıyorsa orjinal açıklama ve download için buraya tıklayınız

Program Keyword: Miro (Mac OS) indir, Miro (Mac OS) yükle, Miro (Mac OS) inndir, Miro (Mac OS) programı, Miro (Mac OS) yazılımı, Miro (Mac OS) download, Miro (Mac OS) full, Miro (Mac OS) gezginler indir

Program Açıklaması : Miro yazılım televizyon kanalları ve video Demokrasi Player internet versiyonu izleyebilirsiniz Macintosh işletim sistemi ile uyumlu olan özgür yazılım erişmek için sadece tek bir tıklama ile tüm dünyada yaklaşık 600 TV istasyonları oldukça yılında 20 üye yakın bir yazılım downloadindirebileceğiniz olduğunu Bu kategori Komedi bir sporttechnology eğitim ve sağlık vb sunuyor zevk seyir olabilirEğer o, çünkü en downloadindirilen göstermek ve ortaya çıkmakta olan günlük klipleri güncelleyerek kendi kanal listThe yazılım oluşturmak mümkündür yüksek çözünürlüklü birçok kategoride videoları izleyebilirsiniz dahili bir video oynatma aracına sen videolar formu downloadindirmiş oynamanıza izin veriyor Bu oyuncuya herhangi bir sorun YouTubeYahoo Video Google Video ve hatta olasılık yeni televizyon kanalları her gün listesinde arama yapmak için teklifler böylece tercihinize göre daha optionsHigh kalitede tam ekran video sayede kullanıcılar sağlar neredeyse tüm video formatlarını destekler olmadan Eğer çok yazılımı kullanmak için kolay sol panelindeki birkaç buton ile tedavi edilebilir kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ve favori kanal depolamak için belirli zaman aralıklarında yazılım güncellemeleri ve yapma sunmaktadır listesinde bulunan tüm kanalları izlemek için ve yazılım ile uyumlu completeVersions için iş yapabilir İşletim Systemsr Miro (Windows) Miro (Linux) Get diğer

Program Hakkında Bilgiler:
Program Sürümü: 3.5.0
Programın Büyüklüğü: 32.6 Mb
Kullanım İzni: Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Kısıtlamaları: Güncelleme kapalı
Programın Dili: Ingilizce
Kullanılan İşletim Sistemi: Mac OS X
Programın Firması: Participatory Culture – Download Linki