Microsoft Windows Journal Viewer el yazısı programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Yararlı Programlar » 24.02.2021]

Microsoft Windows Journal Viewer işletim sisteminizde el yazısı özelliğini kullanabilmeniz için size gerekli olan yazılım. Özellikle son zamanlarda oldukça sık kullanılan ve sık rastlanan problemlerden biri olan “MSN Messenger” programının “El Yazısı sekmesini kullanamamanızdır. Ama bu yazılım sayesinde böyle bir probleminiz kalmıyor.

Üreticiden:
El Yazısı özelliğini kullanarak MSN Messenger programındaki konuşmalarınızı özelleştirebilirsiniz. konuşma penceresi (Anlık iletileri göndermek ve almak için kullandığınız pencere.) içindeki El Yazısı sekmesinde, çiziktirmeler yapmak ve iletileri el yazısıyla yazmak için farenizi kullanabilirsiniz. Ayrıca, kalemin ve silginin şeklini, benzersiz iletinizi ifade etmekte kullanılacak mürekkebin rengini seçebilirsiniz.

Notlar:
# El yazınızı, çizim ve resimlerinizi doğru yapmanıza yardımcı olması için, ileti alanına kılavuz çizgileri yerleştirmek üzere ileti örneği düğmesini tıklatın.
# El yazısı özelliğini kapatmak için, Araçlar menüsünde Seçenekler’i tıklatın. Soldaki bölmede İletiler’i tıklatın. El Yazısı’nın altında, Konuşma pencerelerinde El Yazısı sekmesini göster onay kutusunun işaretini kaldırın.
# Yazılım sadece Windows 2000; Windows Server 2003; Windows XP’de çalışmaktadır.
# Windows Journal Viewer güvenlik yamasını inndirmek için buraya tıklayın.(980 KB) Bu yama “Windows Journal Viewer” yüklemenizden dolayı oluşabilecek açıkları kapatabilir.
# Yazılımı eğer Windows 2000’e yükleyecekseniz sisteminizde en düşük “servis paketi 2” olmalıdır –