MetFileRegenerator dosya kurtarma – Online program game driver download legal and speed

Edonkey/Emule/Overnet kullanıcıları için küçük boyutuyla büyük işler başarabilen bi program. Elektrik kesintileri, program hataları ya da kaynak sayısının azlığı nedeniyle duran indirmelerle hepimiz karşılaşıyoruz. Bazen programdaki bir hata nedeniyle indirme listenizdeki program bir anda kaybolabiliyor, bazen de %99’a gelen indirmelerinizde (ki bu benim başıma çok geliyor) indirdiğiniz kaynaklar bir anda yok oluyor. Bir film indirdiğinizi düşünürsek %99’dan sonrası zaten bitiş yazılarından ibarettir. Ve bu indirmenin bitmesi için haftalarca beklemenize gerek yok. Böyle bir durumda hemen bu programı çalıştırıyorsunuz, edonkey indirmelerinin olduğu klasörü gösteriyorsunuz ve %99’luk kısmı bu program sizin için birleştiriyor. Aynı şekilde diğer dosya formatları için de bu işlemi yapabilirsiniz.
Program 13 dil desteği ile birlikte geliyor ama Türkçe bunların arasında maalesef yok.
Özetle; bu programla, yarım kalan indirmelerinizi tamamlayabilir/birleştirebilir, bozuk ya da kaybolan indirmeleri kurtarabilir ve indirdiğiniz dosyaların önizlemesini yapabilirsiniz.

Not: Program java tabanlı olduğu için eğer sisteminizde kurulu değilse; Java 2 Runtime Environment’i indirmeniz gerekiyor..

download