Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

KMSPico İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oylar, ortalama:3,67 dışında 5)
Loading...

KMSpico, hiçbir şey için korunaklı ve ücretsiz bir çalıştırma programıdır. Enfeksiyonsuz Windows başlatma, ücretsiz Office yasağı gibi önemli noktalar var. Ücretsiz Programlar arasında en iyi Aktivasyon programı olduğunu söyleyebilirim. Microsoft Office ve Windows çalışma çerçevesinde güçlendirir. Windows 10 yasalaşması, Windows 7 başlatma, Windows 8 çalıştırma vurguları vardır. İnternette Basit Ofis Bunu KOLAY yaptık, Windows Aktivasyon sans virüs programlamasıdır.

Kmspico nedir?

Kmspico programlama; Windows Office programlarının Vista, 7, 8, 8.1, 10 uyarlamaları ve 2010, 2013, 365, 2016 yorumlarının kullanımını başlatmak için lisanslama ve ücretsiz Yazılım, Windows çalışma çerçevesini ve Office programlarını ücretsiz olarak etkinleştirmek ve etkinleştirmek için kullanılan ürünle ilgilidir. Ön değişkenler için masraf ödemeye gerek kalmadan kısa bir zaman aralığı anahattıyla Windows, sunucu ve Office programlarının tam olarak etkinleştirilmesinden oluşur.

Kmspico egzersizler gibi canlandırma ve harekete geçirme için gerçekleştirilir ve sonuç olarak atıfta bulunulan değişimi değiştirmek için izin anahtarı oluşturur. Amaç ile hiçbir şey yapmaz. Kmspico, koordine edilmiş çerçevesiyle, Office projeleri ile yürürlüğe girmek üzere Windows ve Sunucu programlama çerçevelerini başlatır. Programları güçlendirin ve harekete geçirmeyi seçin.

Kmspico’nun müşterileri için başka bir yardım çalıştırma yönetimine rağmen, 180 günlük sınırı tahliye etmek, iki varsayılan sayacı sıfırlayarak her gün sınır dışı edilir. Kmspico uygulamasının resmi sitesi yoktur. Tartışma sayfasından çok iyi anlaşılabilir. Söz konusu tartışmaya, kabul edilebilir toplantının resmi toplantı sayfası aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Kmspico, ücretsiz olarak seçilen ve Microsoft’un yürürlüğe girmesini sağlayan en sağlam, yüksek kalibre ve en düzenli başlatma programları arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Microsoft Office 2007
Microsoft Office 2010
Microsoft Office 2013
Microsoft Office 365
Microsoft Office 2016
Windows Server 2008 Standard Edition
Windows Server 2008 Enterprise Edition
Windows Server 2008 Datacenter Edition
Windows Web Server 2008
Windows Server 2008 Itanium Tabanlı Sistemler
Windows Server 2008 Without Hyper-V
Windows HPC Server 2008
Windows Server 2012 Standart
Windows Server 2012 Datacenter
Windows Server 2012 Essential
Windows 7 Enterprise
Windows 7 Ultimate
Windows 7 Professional
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Starter
Windows 7 Professional/N
Windows 8.1 Enterprise
Windows 8.1 Pro
Windows 8.1 RT
Windows 8
Windows 10 Education
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Professional
Windows 10 Home
Windows 10
Windows Vista Ultimate
Windows Vista Enterprise
Windows Vista Business
Windows Vista Home Premium
Windows Vista Home Basic
Windows Vista Starter şeklinde listelenebilmektedir.

Kmspico Özellikleri

Windows ve Office yazılımlarını kullanan kişilerin sıklıkla başvurduğu bir programı ifade etmektedir. Bu nedenle sıklıkla başvurulan uygulama hem kullanım kolaylığı ve güncelliği hem de kullanım içeriği noktasında kullanıcılara faydalı olması amacıyla birtakım özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Kmspico programının ilk özelliği yazılımın kullanılabileceği alanlara ilişkindir. Kmspico aktivasyon işlemleri Windowsların 7, 8, 8.1, 10 ve Server sürümlerinde ve Microsoft Office uygulamalarının sürümlerinde kullanılabilen ve etkinleştirme işleminde kullanılmaktadır.

 1. Yazılımlarının özelliklerinden bir diğeri de yazılımın sürümlerine ilişkindir ve uygulama 32 bit ve 64 bit sürümleri tarafından desteklenmektedir.
 2. Yazılımlarının özelliklerinden bir diğeri ise uygulama Microsoft ürünlerine ilişkin sürümlerini otomatik bir şekilde algılamakta ve etkinleştirmektedir.
 3. Kmspico yazılımları ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra uygulama virüs ya da zararlı herhangi bir yazılım içermemektedir. Böylelikle uygulama indirilebilmektedir.
 4. Kmspico uygulaması aktivite işlemi için kullanıldığı yazılımlarda aktivite işlemini gerçekleştirirken bu süreci internet olmaksızın çalışabilmektedir.

Hangi Windows Programlarını Etkinleştirir:

Uyumlu olan sürümler Windows 7Windows 8Windows 8.1Windows 10.

Lisanslanabilen Office sürümleri:

 1. Microsoft Office 2010 (Hepsi)
 2. Microsoft Office 2013 (Hepsi)
 3. Microsoft Office 365 (Hepsi)
 4. Microsoft Office 2016 (Hepsi)

KMS program Özellikleri

 • Aktivasyon indir
 • KMSpico aktivasyon programı
 • Windwos 7 etkinleştirme
 • Windwos 8 etkinleştirme
 • Windwos 8.1 etkinleştirme
 • Windwos 10 etkinleştirme
 • Aktivasyon Programı indir
 • Windwos lisans yenileme
 • Windwos Pro
 • Windwos Ana Sayfası
 • Windwos lisans yenileme
 • Office 365 aktivasyon anahtarı
 • Office 2010 aktivasyon
 • Ofis 2016 aktivasyon
 • Office 2013 aktivasyon
 • Ofis KMS aktivasyon
 • Kmspico Windows 10 64 bit
KMSPico İndir YAPILAN YORUMLAR