Kaspersky Anti-Virus Personal 2006 – Online program game driver download legal and speed

[Antivirus Programlari » 10.01.2008]

Kaspersky Internet Security 2006, kişisel ve sunucu bilgisayarları güvenliği için çıtayı bir adım daha öteye taşıyan yepyeni bir uygulama.

Kaspersky firması, çok beğenilen 5 serisi antivirüs ve güvenlik deneyimlerini göz önünde tutarak, bu yeni 2006 sürüm güvenlik paketi ile, artık güvenlik sektöründe bilirkişilerden olduğunu da tekrar kanıtlıyor. Bu komple güvenlik paketi, beraberinde antivirüs yazılımından, güvenlik duvarına ve hacker aktiviteleri önlemesinden, şifrelemesine kadar birçok özellik ile beraber geliyor.

Programın ayrıntılı özellikleri :

# Çalışan uygulamalar ile yaşanan problemleri gideren yeni iSwift teknolojisi
# Kullanıcı aktiviteleri kaydı
# Zamanlanmış güncelleme seçeneği
# Internete bağlanıncaya kadar programı kapatıp, bağlanınca otomatik olarak açılmasını sağlayabilme
# Azaltılmış desteklenmeyen program listesi
# Yenilenmiş raporlama kaydı
# Antivirüs teknolojisi yenilikleri
# Öneri sistemi yenilikleri
# Fareye hassas özel ana menü
# Yenilenmiş listeleme kontrolleri
# İşlem ilerlemesi çubuğu
# Tüm işlemleri gösteren özel saat simgesi
# Hacker ve zararlı tüm aktiviteleri de belirleyip önleyebilme
# Eski antivirüs ve güvenlik paketlerinden çok daha yeni ve güzel görünümlü paketsel bir arabirim
# 250 adet yeni güvenlik kuralı
# Yenilenmiş SPAM önleyicisi ile POP destekli hesaplardaki e-postaları önizleme yaparak kontrol edebilme imkanı
# IMAP desteği ve filtre seçenekleri
# Güvenilmez programları da denetim altında tutabilme
# Yenilenmiş sihirbaz

Editörden : Denemelerimizde Kaspersky yazılımının virüs tanıma ve temizleme konusunda Panda, Norton, McAfee, Nod32, Avast, PcCillin, F-Prot ve Mks gibi TÜM rakiplerinden daha üstün olduğunu gördük. Kaspersky, eski sürümlerindeki sistem belleği kullanımını Beta 6 sürümleri ile çözmüş gözüküyor. En azından programın 6.0.1 sürümünün anlık virüs taraması, Spam önleyicisi, tüm reklam ve hacker engelleyicisi ve tüm güvenlik duvarı özellikleri çalışır durumda olmasına rağmen P3 1000 işlemcili bilgisayarımızda sadece 12 MB sistem belleği kullanımına sahip olması bizi oldukça şaşırttı. Beta sürümlerinin sürekli 1-2 aylık lisans şifrelerinin de kullanıma sunulması oldukça beğenimizi kazandı. Öyle ki program ücretli olmasına rağmen sürekli güncelleştirilen Beta sürümlerini yukarıda da yazdığımız kodlar ile ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Kaspersky herşeyi ile dört dörtlük bir koruma programı. Sadece bazen bu koruma Cd yazarken ve bilgisayarınızda bir program çalıştırırken can sıkıcı olabiliyor zira çalışan herşeyi taramayı pas geçmiyor Kaspersky. Ancak bunu bir eksi olarak görmektense profesyonel bir koruma olarak görmeyi seçenlerdenseniz bizim gibi, Kaspersky 6’yı 13 MB’lık ufak boyutu ile mutlaka innDirip deneyin. Başka bir korumaya ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz.

Ufak bir tüyo da verelim, Kaspersky ilk kurulumunda karşınıza bilgisayar korumanızın nasıl ayarlanmasını istediğinizi soran bir seçenek çıkacak. Buradan varsayılan ayarları değil profesyonel kullanıcı ayarlarını seçin. Böylece sisteminizde, programın tüm modülleri aktif hale getirileceğinden tam bir güvenlik sağlayabileceksiniz – download