JJ MP3 Renamer mp3 dosyalarının bilgilerini değiştirme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Ses Görüntü Düzenleme » 07.05.2009]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Program MP3 dosyalarının üzerindeki bilgileri değiştirme işlevi gören bir yazılımdır. MP3 dosyalarının bilgilendirme verilerini tutan ID3 etiketleri üzerinde düzenlemeler yapmamıza imkan vermektedir. Bu düzenlemeler ile sahip olduğumuz MP3 dosyalarının parça, sanatçı, albüm adlarını, liste numaralarını, yapım yıllarını, hangi müzik türünden olduklarını ve yorum bilgilerini oluşturabilir, mevcut bilgiler üzerinde ise değişiklik yapabiliriz. Yazılımın bu ilk müzik dosyası bilgilendirme işlevinin yanı sıra bir de dönüştürme aracı bulunmaktadır. Bu dönüştürme aracı ile MP3 dosyasının adının ne şekilde görüntüleneceğini(albüm, sanatçı, parça adı sıralaması), ID3 etiketleri arasındaki kopyalama işlemlerini, veritabanından innDirilen verilerin nasıl kaydedileceğini ayarlayabiliriz. Kullanımı oldukça kolay olan yazılımla çalma listeleri oluşturabilir, üzerinde düzenleme yapmak istediğimiz MP3 dosyalarının medya oynatıcımız ile bir tıklamada açılmasını sağlayabilir ve toplu düzenleme işlemleri yapabiliriz. Tamamen ücretsiz olan yazılımın boyutu da oldukça küçüktür. Program ücretsizdir.

Genel Özellikler
# MP3 dosyalarının üzerindeki bilgileri tek tıklama ile değiştirebilme.
# ID3 Etiketlerinin 1.0, 1.1 ve 2.x sürümlerine tam destek.
# ID3 Etiket biçimlerinin 1 ve 2 sürümlerinde ayrı ayrı işlem yapabilme.
# Seçilen ID3 alanlarını MP3 dosyalarına yazdırabilme.
# Dönüştürme aracı: MP3 dosyasının adını ID3 Etiketi’ndeki ad ile değiştirebilme.
# Dönüştürme aracı: ID3 Etiket bilgilerini internet üzerinde bulunan ücretsiz CD veritabanından innDirerek yükleyebilme.
# Dönüştürme aracı: ID3 Etiket 1 sürümünü 2 sürümü ile karşılıklı biçimde kopyalayabilme.
# ID3 Etiket metninin durumunu ayarlayabilmek için dönüştürme araçları kullanma, çoklu harfleri temizleme.
# Dönüştürme aracı: bilgisayar üzerindeki MP3 dosyalarını kolayca kopyalayabilmek için çalma listeleri oluşturabilme. Program ücretsizdir –