İşçep indir

[Android Uygulamaları » 13.12.2012]

İşçep indir
İşcep indir, İşcep Android uygulamasını ücretsiz indirme ve İşcep hakkında bilgilerin yanında programın nasıl kurulacağı ve kullanımı hakkında bilgiler…

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası İşcep Android programı ile cep telefonu kullanan müşterilerine özel bir menü sunuyor. İşçep programını telefonunuza indirerek İş Bankası üzerinden Havale, Eft işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi hesabınıza göz atabilir ve diğer basit bankacılık işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

İşcep ile hangi işlemleri yapabiliriz?
İşcep ile fatura işlemlerinizi de cep telefonunuz ile yapabilirsiniz. Bunun yanında hisse senedi alımları, döviz alımı veya satım işlemlerinizi, kredi başvurularınızı ve belkide insanların en sık kullandığı havale – eft gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

İşcep programı ile size en yakın İş Bankası şubelerini görmenizde mümkündür. Bunun yanında size en yakın bankamatikleri de görebilirsiniz. Kolay kullanımı ile hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz İşcep programını sitemizden indirebilir ve cep telefonuna kurabilirsiniz. Bu uygulama sadece Android işletim sistemli telefonlarda işe yarar. Bunu da unutmayalım tabii ki.

İşcep programını ücretsiz bir şekilde sitemizden indirmek için tıklayınız…

İşcep Uygulaması

Benzer Haber Yok.

Etiketler: İşcep Android indir