Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Internet Download Manager

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Web İndirme Yöneticisi (IDM), birden çok kez hızlandırma, devam ettirme ve zaman çizelgesi indirme işlemlerini hızlandıran bir cihazdır. Hatalı düzelme ve devam etme yeteneğine ulaşmak, ilişkilendirilen bağlantılar, düzenleme sorunları, PC kapanmaları veya şaşırtıcı güç kesintileri nedeniyle indirmelerde bozuk veya izinsiz girişleri yeniden başlatacaktır. Temel gerçekçi UI, IDM’yi kullanımı kolay ve kullanımı basit hale getirir.Internet Download Manager, indirmelerinizi hızlandırmak için kurnaz benzersiz kayıt bölümünü ve güvenli çok parçalı indirme yeniliğini vurgulayan anlayışlı bir indirme mantığı hızlandırma aracısına sahiptir. Diğer indirme şefleri ve hızlandırıcı aracılar gibi Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında indirilen kayıtları güçlü bir şekilde indirir ve ekstra arayüz ve giriş aşamaları olmadan erişilebilir ilişkileri ilişkilendirerek en iyi artan hız yürütmesini gerçekleştirir.

Download Manager Indır

Web Download Manager aracı sunucular, ftp ve http sözleşmeleri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, ikramlar, onay, ses ve video içeriği hazırlamanın temelini oluşturur. IDM, indirmelerinizle doğal olarak ilgilenmek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Tarayıcı, MyIE2 ve diğer tüm iyi bilinen programlara tutarlı bir şekilde entegre olur. Aynı şekilde belgeleri taşıyabilir veya sipariş satırından Internet Download Manager’ı kullanabilirsiniz. Web Download Manager modeminizi ayarlanan saatte arayabilir, ihtiyacınız olan belgeleri indirebilir, bu noktada telefonu kapatabilir veya ayarlandığında bilgisayarınızı kapatabilir.

Hemen Download Manager Indır

Farklı vurgularda çok dilli yardım, zip incelemesi, indirme sınıfları, zamanlayıcı yöneticisi, çeşitli vesilelerle sesler, HTTPS desteği, hat işlemcisi, html yardımı ve eğitim alıştırması, indirme doruğunda yükseltilmiş enfeksiyon sigortası, miktarlarla dinamik indirme (bir makul erişim stratejisi veya Direcway, Direct PC, Hughes, vb. gibi FAP), örtük indirme hızlandırma aracısı ve çok daha fazlası.

Üçretsiz Download Manager Indır

Varyant 6.36, Windows 10 benzerliğini, web oynatıcıları için IDM indirme kartını içerir. Ek olarak toplam Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, sayfa yakalayıcı, yeniden geliştirilmiş zamanlayıcı ve MMS kural desteği içerir. Yeni formda aynı şekilde IE 11 ve IE tabanlı programlar için geliştirilmiş koordinasyon, elden geçirilmiş ve yükseltilmiş indirme motoru, en yeni programların her birine katılmaktan türetilmiş bir tür, geliştirilmiş araç çubuğu ve farklı geliştirmeler ve yeni önemli noktalar yer alıyor.

Internet Download Manager BENZER İÇERİKLER
Internet Download Manager YAPILAN YORUMLAR