Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mou

Mou

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Mou mobil cihazlarda oldukça popüler olan Pou‘nun masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda oynanabilen versiyonudur.

Windows 8 ve üst versiyonlarında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Mou’da bir adet sanal bebek beslemeye çalışıyoruz. Sanal bebeğimize yemek vererek onun karnını doyurmak onu mutlu edebilmek için tek başına yeterli değil. Oyunda sanal bebeğimizle ilgilenmek için tam anlamıyla bütün bakımını yapmak zorundayız.

Mou bize sanal bebeğimizle birçok farklı oyun oynama imkanı veriyor. Oyunda çok sayıda mini-oyun yer alıyor ve bu oyunlar sayesinde biz de saatlerce süren eğlenceye ortak olabiliyoruz. Oyun oynamak sanal bebeğimizin moralini yükseltmekte. Fakat sanal bebeğimiz belli bir enerjiye sahip ve yorulduğunda uyuması gerekiyor. Ayrıca sanal bebeğimize farklı kıyafetler alarak onu dilediğimiz gibi giydirebiliyoruz.

Mou’da sanal bebeğimizi acıktığında doyurmalı, pislediğinde altını temizlemeli ve kişisel temizliğini yapmalıyız. Mou hasta olabiliyor ve hasta olduğunda ona özel ilgi göstermemiz gerekiyor. Oyunda çok sayıda kıyafet seçeneği oyun severlere sunulmakta. Eğer Pou’da yaşadığınız eğlenceyi bilgisayarınızda yakalamak istiyorsanız Mou’yu kaçırmayın.