ImageBadger resim dönüştürme programı – Online program game driver download legal and speed

[Resim Düzenleme » 08.02.2008]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: ImageBadger çok kolay kullanışlı bir resim dönüştürme programı. Sadece dönüştürmek istediğiniz resme sağ tıklayın, dönüştürmek istediğiniz formatı seçin, yapıldı bile! Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Desteklediği Formatlar;
BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX, PGM, PPM, RAS, XMB, XPM formatlarını JPEG, ICON, BMP, PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM, PPM formatlarına.

Bu program Windows Explorer destekli olduğundan tek bir sağ tıklama ile dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. İzin verilen formatlardan herhangi birini simge haline getirebilirsiniz. Büyük boyutlu BMP dosyalarını küçük boyutlu JPG ve PNG dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürebilirsiniz. Ayrıca çoklu dönüştürme yaparken resimlerinizi yeniden boyutlandırabilir ve döndürebilirsiniz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.