IM Lock Profesyonel kötü mesaj engelleme programı – Online program game driver download legal and speed

[Şifreleme ve Güvenlik » 24.03.2021]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program anında mesajları engeller ve internet kullanımını kontrol eder. Ayrıca P2P, internet, indirme ve çok daha fazlasını engeller. Çocuklarınızın kimlerle sohbet ettiğini biliyor musunuz? Çalışanlarınız şirket bilgisayarlarından sohbet ederek size zaman ve para mı kaybettiriyorlar?
Anında Mesajlaşma ve P2P yüzünden bilgisayarlarınıza virüs mü giriyor?
Çalışanlarınız kanun dışı dosya paylaşımı mı yapıyor? Şirket bilgisayarlarından yapılan işlemlerin kanuni hükümleri sizi endişelendiriyor mu? Aşırı indirme şirketinizin ağ trafiğini kötü yönde etkiliyor mu? IM Lock öğrencilerinizi, çalışanlarınızı ve cihazlarınızı korumanıza yardımcı olacak. IM Lock ile kontrolü elinize alın ve içiniz rahat etsin. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikleri
IM Lock neden farklı?
IM Lock kolay kullanılacak şekilde tasarlandı. Kurulum için 1 dakika ayırmanız yetecektir.
IM Lock, teknik detaylara boğulmadan internet kullanımı kontrol etmek isteyenler için hazırlandı. IM Lock kontrol paneli son derece sade tasarlanmıştır ve kullanımı için özel bilgi gerektirmez.
Ancak bu sade panelin ardında, en azimli gencin bile geçemeyeceği, çok güçlü bir engelleyici vardır.
IM Lock’un benzerlerinden farkı nedir?
IM Lock, bilgisayar kullanımını denetlemenizde size daha fazla seçenek sağlamak için, çok daha fazla kategorideki uygulamayı süzmeye hemen başlamak üzere önceden programlanmış bir şekilde elinize ulaşır. Kullanımı son derece kolaydır ve saniyeler içinde ayarları yapıp çalıştırabilirsiniz.
Engellemeyi zamanlayabilir miyim?
Evet! IM Lock içindeki zamanlayıcı ile bilgisayar kullanımının sınırlı olacağı zamanları belirleyebilirsiniz.
Nasıl çalışır?
IM Lock kolay kullanılmak ve yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Uygulamaları tespit etmek ve engellemek için pek çok algoritma kullanıyoruz. Kilit AÇIK ve Kilit KAPALI ayarı için parola korumalı sade bir arayüz vardır. IM Lock’un çalışan bölümü kendini kullanıcıya göstermez.
Kullanıcı ikonu görebiliyor. IM Lock hala çalışıyor mu?
Kontrol paneli parola korumalıdır. Kullanıcılar parolayı bilmedikleri sürece, IM Lock’a ulaşıp engelleme ayarlarını değiştiremezler. İkonlar ve kısayollar sadece IM Lock’u yükleyen yönetici bilgisayarda görünür. İkonlar ve kısayollar yönetici dışındaki tüm kullanıcılara görünmez olur. İkon ve kısayolları silseniz bile IM Lock etkilenmez. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.