Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

idm full

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Internet Download Manager Full indir – idm idman
Bizim için hızlı indirmeözelliğiyle , basitliği ve sadeliği ile tanınan Internet Download Manager v6.37.14  indirme esnasında sıkça karşılaşılan sorunlara çözüm üretiyor. Bağlantısı kesilen indirmelerden, yavaş indirmelerden sıkıldıysanız bu tam size göre.

Örnek olarak tarayıcılarda bulunan alt yada üst kısımlarda IDM ile indirme çubuğuyla küçük bir bar olarak bulunan, filmlerinizi, youtube videolarınızı,mp3 indirmelerinizi hiçbir kesintiye uğramadan hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz.  Bunları yaparken belirli kalite seçeneklerinide IDM size sunuyor.

Genellikle tercih edilme sebebi kullanıcı odaklı olması ve kolaylıklar sunmasıdır. Dosyaları parça parça indirmeye olanak sağlamasıyla ve aynı zamanda internetinizi tam verimli olarak kullanmanıza imkan vermesiyle çok büyük kolaylıklar sağlayan Internet Download Manager’ıkullanmak için full versiyonuna sahip olmanız gerekiyor. Popüler tüm tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışan IDM ayrıca Türkçdil desteğinede sahip. Herzaman güncel olan sürümünükullanmanızda fayda var. İndirme yaparken internetinizi  tam performansta kullanacağı için diğer tarafta yürüttüğünüz işlerinizde bağlantı düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

Full Crack Sürümüne Sahip olduğunuz Internet Download Manager size ekstra bir çok imkan sunuyor. Başta tarayıcılarla uyumlu çalışmasından bahsetmiştik full sürüme sahip Katılımsız IDM ‘nin bize sağlayacağı faydalar;

Sürükle – bırak seçeneği kolaylığı,

Parça parça dosya indirme olanağı,

Çeşitli proxy sunucularını desteklemesi,

Basit,sade ve özelleştirilen bir arayüze sahip olması,

Video izler gibi duraklatıp,devam edebilmeniz,

Hızlı indirme özelliği, kesintilere karşı veri kaybı olmaması,

İndirmelerinizin bitiminde Antivirüs ile güvenle tarama yapma imkanı,

Bulunduğunuz sayfadaki tüm dosyaları tek seferde indirebilmesi,

Zamanlama oluşturma seçeneği,

Farklı kanallardan indirme imkanı,

Çoklu dil desteği vermesi.

32 ve 64 bit Windows xp Vista, 7,8,8.1 ve Windows 10 gibi güncel sürümler için Türkçdil desteği ile en son sürüme sahip full Internet Download Manager’ı Katılımsıolarak indirerek bu tarz kolaylıklara sizde sahip olabilirsiniz. Web sitemizde idm crack indirme yapabilir ve süresiz olarak kullanabileceğiniz güncel ve full idm sürümüne sahip olabilirsiniz.

IDM ‘nin bir önceki sürümlerinin bulunmadığından emin olarak, antivirüsünüzün devre dışı olduğunu varsayarak, IDM kurulumundan sonra mevcut klasör içersindeki uygulama seçimini yaparak patch yapabilirsiniz. Daha sonrasınsa gelecek güncellemeleri doğrudan yapmamanızı öneriyoruz. Aksi takdirde full indirmişolduğunuz katılımsız internet download manager crack olmaktan çıkıp deneme sürümükullanıyormuşçasına sizi kısıtlayacaktır.

Sitemizde IDM v6.37.5 en son sürümüne ulaşabilir ve katılımsız olarak indirmeyapabilirsiniz.

Tarayıcılarla uyumluluğuyla bilinen sürükle bırak özelliğine sahip, mp3, youtube videoları yada film indirmek gibi bizlere pek çok kolaylıklar sunan kullanıcı dostu bir yazılım olan idm full olarak güncel versiyonu ile sizlerle paylaşılmaktadır.

idm full BENZER İÇERİKLER
idm full YAPILAN YORUMLAR

cinsel sohbet bizimmekan tam sohbet görüntülü sohbet