Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

hdtune

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

HD Tune, çok işlevli bir sabit disk / SSD aracıdır. Sürücüler için ölçmek ve Sabit Disk hataları için tarama yapabileceğiniz bir yazılımdır.

Genel olarak sabit diskler zamanla fiziksel veya yazılım sebepli arızalara maruz kalır. Sistem çökmesi ve dolayısı ile önemli kişisel nedenizin kaybolmasına sebep olabilir. Durumdur. Yazılımdan arızaların giderilmesi mümkün olabilirken, fiziksel olan arızalar için bir şey yapmak mümkün değildir. Yazılım sayesinde, genel olarak Hard disk sağlık durumunu kontrol edebilir, bozuk kümeleri tespit edebilir ve tüm kişisel verilerin yedeklenebilir ve bozulmaya sebep olur.

Bilgisayarınızda yer kaplamayan bu yazılımın kullanımı da oldukça basittir. Normal şartlarda fiziksel arızalı bir harddisk için kullanılabilir bir şey olmasa da, sorun problemlerinin kaynağının harddiskten olup olmadığını bilmeniz, arıza tespiti için gerekli. Harddisk arızalı ise mutlaka değişecektir. Ayrıca ileride karşılaşabileceğiniz arızalara karşı önceden bilgi sahibi olmanız, verilerin kurtarılması için toleransların kullanılması. Deneme deneme programı. Sınırsız kullanım için $ 34.95 ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

hdtune BENZER İÇERİKLER
hdtune YAPILAN YORUMLAR