Harddisk’de sanal disk üretme yaratma oluşturma programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Sistem Yönetimi » 28.01.2010]

Bu program sayesinde istediğiniz kadar sabit disk üretebilirsiniz ancak sanal olduğunu unutmayınız. Ve ne yazık ki bilgisayar kapandığı zaman tüm ürettiğiniz sabit diskler silinecektir. Ve şunu açıklamalıyım ki gerçekten kayda değer bir program. Ayrıca kodlayan ve tasarımını yapanda benim bu yüzden kesinlikle öneriyorum şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı (95,98,Me hariç).
Sp2 kurulu bilgisayarlarda bazenleri uyarı mesajı gelebiliyor ancak bir sorun çıkmıyor. Üreticisi olarak ; “2007 yılının ilk haftalarında yeni ve ücretsiz sürümü çıkacaktır. Ayrıca bilgisayar kapandığında da bilgiler silinmeyecektir.
Kullanımı ise gerçekten çok kolay ilk metin girişine sürücünüzün simgesini (Z: gibi) ikincisine ise açıldığında hangi klasörü görmek istediğinizi (C:\Windows gibi) eğer verdiğim örnek gibi yaparsanız bilgisayarım da oluşacak olan Z: sabit diskine tıkladığınız da önünüze C:\Windows klasörü gelecektir. Sub system olmasına rağmen yapacağınız değişiklikler kayda giriyor. Programın özellikleri kısıtlıdır. Kısıtlamaları kaldırmak için programı satın almanız gerekiyor –