Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GTA 5 San Andreas İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oylar, ortalama:3,67 dışında 5)
Loading...

Oyun tutkunuysanız eğer GTA serisini muhakkak bilirsiniz. Bu seri belki de piyasaların en kültleşmiş seçeneklerinden birisi olarak kabul edilir. GTA San Andreas indir versiyonu ise GTA serisinin dikkat çekici seçeneklerinden birisine dönüşmüş durumda. Bu tür; Rockstar Games’in GTA serisinin 5. oyunu olmaktadır. Selefleri Vice City ve GTA III’ten büyük haritası ve çete sistemleriyle birlikte San Andreas, Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok defa da mahkemelik olmuştur. Bunun ana sebeplerinden birisi de oyunun önceki versiyonlarına oranla çok daha küfür ve cinselliğe yönelik söylemlere sahip olmasıdır. Fakat buna karşın oyun tutkunları ve eleştirmenler açısından da oyunun genel düzeninin tam puan aldığını da belirtmeden geçemeyeceğiz.

GTA San Andreas indir oyununun genel yapısı da GTA kültürünü sevenler açısından ideal seçeneklere ev sahipliği yapıyor. Oyun, ana karakter Carl Johnson’un 1992 senesinde annesinin cenazesine gitmek için San Andreas kasabasına gitmesiyle başlıyor. Çetesi Grove Street Families’in dağıldığını öğrenen CJ, bu noktadan sonrasında da San Andreas’a temelli dönme kararı alacaktır. Oyunda dikkat çekici en temel özelliklerden birisi de eklenen karakter geliştirme özellikleri. Bu belirli yeteneklerin belirli şekillerde geliştirebilmenin dışında karakterin görünüşünde de çeşitli tercihler yapabilmeyi mümkün hale getirmektedir. Çeşitli bölgeler üzerinden gerçekleştirilecek olan oyunda heyecan ve adrenalin de yine üst mevkilere kadar ulaşacak seviyeler kurmaktadır.

GTA San Andreas indir aşamalarını da bilgisayarlarınıza kısa süre içerisinde programlayarak rahat bir şekilde ilerletme imkanı elde edebilirsiniz. Bu hususu göz önüne aldığınızda da zaten oyun her zamanki gibi muazzam bir nostalji ve oynadıkça da daha etkin bir düzen elde etme olanağını size sunacaktır. Bu sebepten de geniş yelpaze tasarımı ve sunumuyla almış olduğu olumlu yorumları sonuna kadar hak ettiğini söylemek doğru olacaktır.

GTA 5 San Andreas İndir YAPILAN YORUMLAR