Greeting Card Designer fotoğraflardan resimlerden tebrik kartı oluşturma programı – Online program game driver download legal and speed

[Diğer Resim Programları » 25.01.2021]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Greeting Card Designer kendi fotoğraflarınızdan ya da sevdiklerinizin fotoğraflarından oluşan tebrik kartları yapabileceğiniz bir program. Greeting Card Designer ile doğum günü, babalar günü, anneler günü, evlilik yıldönümü, bayram tebrikleri olmak üzere sevdiklerinize ya da arkadaşlarınıza tebrik kartları hazırlayabilirsiniz. Program şablon, clipart (küçük resimler) ve arkaplan resimlerle birlikte gelmektedir. Hızlı çıktı almak için hemen bir şablon seçip, kişisel iletileri yazıp ve ayrıca kalp, ay, yıldız gibi farklı şekillerde ekleyerek yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ‘yeni kart şablonu’ penceresinden kendinize uygun kartları seçebilirsiniz. Herhangi bir kart şablonunu seçtiğinizde hemen yazı penceresinde seçilen kart gösterilir. 2. adımda kutlama türü seçilir. 3. adımda kağıt boyutu seçilip ‘Ok’ tuşuna bastığınızda çalışma düzenleme durumunda açılır. Bu şablona tıkladığınızda sağ tarafta açılan düzenleme durum penceresi içinden çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Resme tıkladığınızda resim boyutlama, derece, köşe rengi, köşe tarzı ve resim düzenleme sekmesinden de resim üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca hazır şablon yerine tamamen kendinize ait tasarımlar da yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları programın kendi uzantısıyla (BGCF) ya da PDF olarak kaydedebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz. Programın özellikleri kullanılabiliyor. Ancak program reklam gösterimi mevcuttur. Oluşturmuş olduğunuz dosyalarda reklam/logo gözükmektedir.

Özellikler
# Hızlı ve kolay kullanım:
Artık çok fazla zaman kaybetmeden hoşunuza gidecek tebrik kartları oluşturabilirsiniz. Öyle menüler arasında kaybolmadan kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Hazır tebrik kartlarına şiir, metin ve şekil ekleyebilir; boyutlandırma, renk değiştirme gibi çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.
# Şablon ve grafik kullanımı:
Kart şablonunuza arkaplan ve grafikler kullanabilirsiniz.
# Uygun tasarım araçları:
Dikdörtgen, üçgen, daire çizebilir ya da şekil ve el çizimi yapabilirsiniz.
# Şaşırtıcı arkaplan:
Kendinizin belirlediği ya da hazır arkaplanlar kullanabilirsiniz. Program BMP, JPG, GIF, TIF, PNG ve WMF’yi destekler.
# Kendinize ait logo, resim ve clip-art (küçük resimler) ekleyebilirsiniz.
# Baskı kağıtlarını destekler:
Program çok çeşitli kağıtları destekler.
# Desteklediği dosya türleri:
JPG, BMP, PNG, GIF, WMF, TIF
# Web sayfası olarak kaydedebilir.
# Yerleşim düzeni seç:
Uygulamarınızı içeren dörtte bir ya da yarım kıvrım kartlar oluşturabilirsiniz.
# Resim için çeşitli efekler kurabilirsiniz (renk ayarlama, renk değiştirme, yatay-dikey döndürme, siyah-beyaz gibi araçlar bulunur.
# Yazının konumunu, boyutunu, tipini ve rengini de değiştirebilirsiniz.
Programın özellikleri kullanılabiliyor. Ancak program reklam gösterimi mevcuttur. Oluşturmuş olduğunuz dosyalarda reklam/logo gözükmektedir.