FSL Launcher masaüstü düzenleme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Simge Düzenleyiciler » 03.02.2021]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program masaüstünde bulunan kısayollara ait simgelere çeki düzen verip bunları yönetebilen bir program. Program sayesinde eğer masaüstünüzde çok sayıda kısayol varsa bunları tek bir program (FSL Launcher) içinde toplayıp, masaüstünüzün derli toplu olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay. Yapmanız gereken sadece masaüstünde yer kaplayan kısayolları tutup sürükle-bırak desteği sayesinde programın içinde atmak. Ya da tek tek gruplayarak programın içine atabilirsiniz. Programın içinde yer alan hazır gruplar haricinde sizde gruplar oluşturabilirsiniz. İstemediğiniz kısayolları ve grupları ‘kaldır’ tuşuyla silebilirsiniz. Gruplama sayesinde aynı tarzdaki uygulamaları aynı grubun içine almış olursunuz. Sadece kısayolları değil, dosyaları, klasörleri, programları, resimleri, web sayfalarını kısaca çoğu uygulamayı daha kolay, hızlı ve masaüstünüzde yer kaplamayacak şekilde çalıştırabilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği olması kullanımını da kolaylaştırıyor. Kurulduktan sonra gelen pencereden ya da ‘Setup’ tuşundan ayarlar içine girip burada bulunan ‘Language’ yolundan Türkçe’yi seçebilirsiniz. Program ücretsizdir.

Özellikler
# Program, belge, URL (Web adresi), klasör, dosya gibi uygulamalara ait kısayolları yönetebilir.
# Hızlı şekilde kategorileri düzenleyebilir.
# Kısayol ve program ayarlarını gruplar için yedekler ve geri yükleyebilir.
# MS-DOS dosya uyumluluğu (.COM dosyaları gibi).
# Çoklu kullanıcı desteği mevcut. Bu sayede bilgisayarı birden fazla kişi kullanıyorsa herkes kendi kısayol ve uygulamalarını düzenleyebilir.
# Sürükle-bırak desteği mevcut. Bu sayede çok hızlı şekilde kısayolları tutup programın içine atabilirsiniz.
# Türkçe dahil çoklu dil desteği var.
# Skin (kabuk/arayüz) desteği mevcut.
# Program arkaplanda gizlenebilir.
# Programa sistem tepsisinden (saatin yanı) erişilebilir.
# Windows Vista’yı destekler.
# Otomatik ya da elle program güncellemeyi destekler.
# Latin olmayan diller ait karakter desteği var.
# Ücretsiz. Program ücretsiz fakat ayrıcalıklı kısma ulaşmak ve daha fazla özellik istiyorsanız ‘Donate-Bağış’ yapabilirsiniz. Bu sayede ayrıcalıklı kısma da erişebilirsiniz. Program ücretsizdir –