FotoBatch toplu halde resim işleme ve dönüştürme programı – Online program game driver download legal and speed

[Resim Düzenleme » 17.11.2007]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: Bu program toplu resim işleme ve dönüştürme yazılımıdır. Resimlerinizi komut dosyası yoluyla otomatik olarak ayarlayıp, farklı biçimlere dönüştürme sağlayabilir. Bu dönüştürmeyi yapmadan öncede isterseniz resimler üstünde oynama yapabilir, 30’un üstünde çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Döndürme, yeniden boyutlama, çevirme, renk ayarlama, kenarlık ekleme, toplu dönüştürme, filigran ekleme gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Ayrıca web tasarımcılar, sayfalarındaki web grafiklerini iyileştirmek için düzenleme yapabilir ve slayt gösteri haline getirebilir. Resimleri PDF olarak ve ASCII olarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Ana özellikleri
# Toplu dönüştürme: Bir şablon kullanarak ya da özel komut yardımıyla çok kısa zamanda dosyaları dönüştürüp kaydedebilirsiniz.
# Web için resim kaydı: JPG, PNG ve GIF gibi grafik dosyalarını çok kısa sürede ve yüksek kalitede hızlı bir şekilde kıyaslar. Önceden gösterip sonra düzeltme yaparak kaydedebilme imkanı sunar.
# Filigran ekleme: Metin, çerçeve ve saydam filigran ekleyebilme özelliği mevcuttur.
# Slayt gösteri: Program, seçmiş olduğunuz resimleri slayt gösterisi halinde oluşturup, bunları arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilmenizi sağlar.
# Resim kaplama: Resim kenarlarına çeşitli efektler kaplayabilme imkanı sunar. Ayrıca rastgele bir konumda da kaplama yapabilirsiniz.
# PDF oluşturma: FotoBatch’la kolay ve hızlı bir şekilde PDF dosyası oluşturabilirsiniz.
# İçerik menüsünden dönüştürme: Windows içerik menüsünden en yaygın işlemleri başlatabilme imkanınız vardır. Örneğin; masaüstünde yer alan bir resme sağ tuşla tıkladığınızda açılan pencereye bütünleşik olan program sayesinde (FotoBatch) resimleri buradan hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Anahtar özellikleri
# Ekran yakalama desteği
# ASCII resim oluşturma (ASCII: Bir resmin/resimlerin harfler ve rakamlar kullanılarak yapılması)
# Beğendiğiniz resimleri slayt gösterisi haline getirebilme
# PDF oluşturabilme
# Komut istemiyle tek ve toplu olarak resim dönüştürebilme
# Gölgeleme, çevirme, yeniden boyutlama, renk ayarlaması gibi 30’un üstünde imaj işleyebilme
# Filigran ekleyebilme
# RAW kamera biçimlerini desteler
# Oluşturulan fotoğraflardan sonra EXIF bilgisi saklayabilme
# Çok dil desteği (Türkçe hariç)

Desteklediği dosya biçimleri
# Okuduğu dosyalar:
CRW, CR2, NEF, RAW, PEF, RAF, X3F, BAY, ORF, SRF, MRW, DCR, BMP, RLE, DIB, JPG, JPEG, JPE, JFIF, GIF, PNG, TIF, TIFF, PCD, ICO, WMF, TGA, VST, ICB, VDA, WIN, PCX, PCC, VST, EMF, PIC, CEL, RGB, RGBA, SGI, BW, VDA, ICB, WIN, SCR, CUT, PAL, PCD, PPM, PGM, PBM, PXM, RLA, RPF, PSD, PDD, PSP, CUR, ANI, EPS, FAX, WBMP,
# Yazma desteği:
BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, PCX, TGA, WMF, EMF, ICO, WBMP
Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.