Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fortnite indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylar, ortalama:5,00 dışında 5)
Loading...

Fortnite içerisinde battle royale moduna olanak sağlayan, crafting sistemi ile ön plana çıkan ve son günlerde milyonlarca kişi tarafından oynanan aksiyon oyunudur.

Fortnite indir! Fortnite, Battle Royale modu barındıran temelde birlikte oynanabilen sandbox hayatta kalma oyunudur. Ücretsiz battle royale modu almasının ardından milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Fortnite, 2018’in en popüler oyunları arasındadır.

Fortnite İndir

2017 senesinin Temmuz ayından bu yana online dünyada muazzam bir oyun çılgınlığı dolaşıyor; Fortnite. Bu oyun Epic – Games tarafından yayınlanan bir nevi online hayatta kalma mücadelesi olarak nitelendirilmekte. Fortnite indir programı ile birlikte oyunu hem bilgisayarlarına hem de mobil cihazlarına yükleyip günün büyük bir kısmını heyecanla geçirmeyi başaran kesim sayısı ise bir hayli fazla. Bu oyun üç farklı oyun modunu içermektedir ve bu modları da; Save The World, Battle Royal ve Kreatif şeklinde sıralamak mümkün. Bu kapsamda bakıldığında da oyunun genel atmosferi özellikle de BR modunun devreye girmesiyle birlikte çok daha geniş bir boyuta ulaştı ve oyuncuların formatları deneyerek çok daha verimli bir atmosfere erişimlerinde de artış gözlenmiş oldu.

Bu kapsamda da sizlere başlıklar halinde Fortnite indir oyununun nasıl bir oyun olduğunu anlatmaya çalışalım;

Save The World

İster tek başına isterseniz bir arkadaş grubuyla oynayabileceğiniz sağlam bir mod. Bu oyunda düşmanınız dünyayı ele geçiren zombi yaratıklar olacak. Oyundaki genel amacınız ise her görevde rastgele oluşturulan haritalarda bilgi toplamak ve her görevde gerekli kılınan yapıyı inşa etmeye çalışmak. Bu aşamalarda düşman dalgalarını püskürtmeye çalışmaksa iki katı heyecan ve adrenalin aşılamış olacaktır. Bu oyunun ilk ayında 1 milyon barajını geçtiğini göze aldığımızda, gerçekten de iyi noktalara ulaştığı ortada.

Battle Royal

Fortnie indir versiyonunun en önemli modlarından birisidir. Bu modda 100 oyuncu aynı haritaya atlıyor ve hayatta kalmaya çalışan son kişi ve takım olmaya çalışıyor. Genel yapısı gereği Pugb ile kıyaslanacak özelliklere de sahip. Hem eğlencesi hem de sürekli gerilim aşılayan atmosferi doğrultusunda oyunun genel yapısından verim alabileceksiniz.

Öte yandan Fortnite indir versiyonlarının çok farklı modları da sürekli kendisini geliştirip oyun severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Hem nitelikli hem de gerçekten de ileri seviye bir oyun akışına dahil olmak isteyenler açısından bu versiyonları ve modları muhakkak denemenizi öneriyoruz. Böylece ortaya çok daha muazzam sonuçların çıkacağı konusunda da şüpheniz olmamalı.

Fortnite indir YAPILAN YORUMLAR