Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fishao

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Fishao, son dönemlerin en renkli ve en eğlenceli betimlere sahip, oynayanları da kendisine hoş hissettirecek türden bir oyun. GamoVation tarafından yayınlanan Fishao, Ilogos tarafından geliştirilen bir tarayıcı oyunudur. Oyunun en büyük özelliği de sevimli çizimlere sahip oluşu. Yani bu yanıyla fazlaca dikkat çektiği söylenebilir. Fishao’da kendi karakterinizi oluşturduktan sonra tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte balık tutmaya başlayabilirsiniz. 2013 senesi itibariyle daha geliştirilmiş bir modeli çıkan ve günümüzde de çeşitli formatları ve bölümleri bulunan bu oyun, oynayanların gayet sevip benimseyebileceği türden bir yapıda. Ki oyunun içerisinde de 150’den fazla balık çeşidi ile avlanabileceğiniz birçok farklı av alanının bulunduğunu da vurgulamak isteriz.

Fishao’da Neler Yapılmalı?

Belirttiğimiz gibi Fishao’da öncelikle kendi karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu çeşitli özellikler ve aşama aşama elde edilen ilerleyişlerle de mümkün hale gelecek bir düzende. Aynı zamanda Fishao sayesinde dünya genelinden binlerce, hatta milyonlarca insanla da tanışma fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bu açıdan da evrensel bir yapıya sahip olduğu söylenilebilir Sohbet edeceğiniz arkadaşlıklar kurabilir, turnuvalarda yarışabilir, kendi evinizi dekore edebilir ve yeni balık türleri geliştirip yetiştirerek ortaya çok daha farklı sonuçlar çıkarma olanağı da yakalayabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında da rahatlatıcı ve gerçekten de etkin bir oyun biçimi olarak da tanımlamak doğru olabilir Fishao’yu.

Fishao İndir

Fishao oyununu bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza rahatlıkla indirip deneyimleme imkanı elde edebilirsiniz. Bu oyun ile kendi balık türünüzü online da olsa yetiştirip geliştirme şansı bulabilir, evrensel bir iletişim modeli ve arkadaşlıklar kurma olanağı da yakalayabilirsiniz. Pek çok açıdan iyi bir seçenek olarak nitelendirilen Fishao’nun, uzun bir dönem daha en sevilen oyunlar arasında yer edinmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Fishao YAPILAN YORUMLAR