Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Farmearama indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Farmerama oyunu, çiftlik oyunları arasında gerçekten de en popüler olanları arasındadır. Oyunda kendi çiftliğinizi kurup üretiminizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu noktada da ilk olarak bu oyun esnasında karşımıza çıkacak olan yapılardan bahsetmek isteriz. Öncelikle çiftlik evi size oyun içerisinde gelecek olan siparişleri teslim edeceğiniz ve bu işlemin ederini de gerek altınla, gerekse tecrübe puanıyla karşıladığınız yer olacaktır. Yani oyundaki temel noktalardan birisi olmaktadır çiftlik eviniz. Çiftlik eviniz eğer ki sallandıysa sipariş talebi vardır demektir ve eviniz içerisinde de aynı anda en fazla 10 adet sipariş hazırlama imkanınız da olacaktır. Bu açıdan bakıldığında da çiftlik evinin önemli bir noktada olduğunu bilelim

Farmerama oyununda çiftlik evi kadar önemli olan detaylar da mevcut. Özellikle değirmen bölümünde hayvanlarınızı yetiştirilmesi, ürünlerin öğütülmesi, daha farklı üretim modellerine geçilmesi gibi birçok önemli aşamayı gerçekleştireceksiniz. Bununla birlikte çiftlikte yetiştirmiş olduğunuz her şeyinizi de tutacağınız bir ambarınız olacaktır. Çiftlik bayrağı, yem deposu ve su deposu gibi detayların da kullanımına müsaitlik bulundurmakta olan bu oyun sayesinde kendi üretiminizi levellere göre şekillendirmeye başlayacak ve gerçekten de ortaya çıkacak olan sonuçtan memnun kalabileceksiniz. Bu yapısı ve oyunun genel düzeni sevimli çizimler ve tasarımlarla da desteklenmekte. Bu düzende bakıldığında da gerçekçi bir oyun alanına odaklanma açısından eğlenceli vakitler yaşamış olacaksınız.

Farmerama oyununda kendi çiftlik hayatınızı online olarak oluşturabilir, oyun düzeninde de tercih edilen bir üretici haline dönüşebilirsiniz. Çevrimiçi birden fazla insanla da oynama olanağı bulunan bu düzey sayesinde gerçekten de iyi bir oyun düzeni kurmanız mümkün.

Bu oyun hem masaüstü bilgisayarlarınız hem de mobil cihazlarınıza indirebilir, bu sayede de çok daha nitelikli bir şekilde oynama şansı da elde edebilirsiniz. Çiftlik kurup işletme fikri ilk bakışta çok klasik ve klişe gelebilir göze. Ancak içerisine dahil olduğunuz zaman ortaya çıkacak sonuçtan gayet memnun kalmış olacaksınız.

Farmearama indir YAPILAN YORUMLAR