FaceFilter fotoğrafları rötuşlama renklendirme yüz hatlarını değiştirme programı – Program indirme – download etme siteniz.

[Resim Düzenleme » 17.11.2007]

Downloadindir Program Tanıtımı ve Diğer Özellikler Hakkında Bilgi: FaceFilter oldukça ilgi çekici olan bu program özellikle photoshop ile ilgilenenlerin dikkatini çekecektir. Yüz fotoğrafları üzerinde otomatik olarak rötuş renklendirme ve özellikle yüz hatlarını değiştirmesi oldukça başarılı. İçerisinde bulunan resimlerle çalışabilir, kendinize örnek teşkil edecek projeler hazirlayabilirsiniz. Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor. Ayrıca fotoğraflara filigran ekliyor.

Özellikler
# Resim Seç (Select Image) sekmesinden ister kendi resimlerinizi, ister programın kendi resimlerini açabilir ve resim üzerinde parlaklık veya koyuluk ayarlamalarını yapabilirsiniz.
# Fit Facial Mask sekmesinden yüzünüze maske oluşturabilirsiniz.
# Enhance Skin sekmesinden yüzünüzde bulunan lekeleri silebilir,istediğiniz renk tonunu uygulayabilirsiniz. Yine bu sekmede, resimlerinizde bazen gözleriniz kırmızı şeklinde çıkar, bu kırmızılıklarıda yok edebilirsiniz.
# Select Expression sekmesinden çeşitli mimik ifadeleri, yüz simaları oluşturabilirsiniz.
# Export sekmesinden açılacak pencereden resimlerinizi kaydedebiliyorsunuz.
Program süre kullanım kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor. Ayrıca fotoğraflara filigran ekliyor –