F-Secure BlackLight – All programs files download speed and legal

[Antivirus Programlari » 23.09.2021]

F-Secure Blacklight sisteminizdeki güvenlik araçlarından ve sizden saklanan zararlı nesneleri tespit ederek yok edebilen bir güvenlik yazılımıdır. Sahip olduğu “rootkit yok etme teknolojisi” ile işlemler alanında dahi görünmeyen korsan araçları algılayabilmekte ve sistemden temizleyebilmektedir. Bu araçlar diğer türden kötü niyetli araçları örneğin; casus yazılımları, reklam amaçlı yazılımları, truva atlarını bilgisayar sistemlerine bulaştırmak için özellikle korsanlar tarafından sistem ele geçirme amacıyla kullanılmaktadır. F-Secure Blacklight derin sistem taraması yaptığından “rootkit”ler her ne şekilde saklanırlarsa saklansınlar onları bulabilmektedir.

Yazılım herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeden birkaç tıklama ile kolayca kullanılabilmektedir. Aracı innDirdikten sonra yapmanız gereken yalnızca lisans anlaşmasını kabul ederek ana menüye ulaşmak ve “Tara” butonuna basarak aşamaları takip etmektir. “Tarama” ve “Temizle” olmak üzere iki bölümden oluşan araç derin sistem tarama yaptığı halde oldukça hızlı çalışmaktadır. F-Secure Blacklight son zamanlarda güvenlik firmalarının herbiri tarafından sunulmaya başlanan rootkit temizleme araçlarının en başarılılarından birisi denebilir.

Not 1: Yazılımı 1 Ocak 2007 tarihine kadar ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra ücretsiz dağıtımı durdurulacaktır.

Not 2: Yazılım yalnızca 32-Bit Windows 2000, Windows XP ve Windows 2003 Server işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. F-Secure BlackLight Windows NT, 95, 98, ME ve 64-Bit sistemler üzerinde çalışmaz.

download