Excel için Yeni Türk Lirası Programı – All programs files download speed and legal

[Yazı Programları » 12.11.2007]

\r\n

Excel için Yeni Türk Lirası ile, Microsoft Excel\’de hücreleri yeni Türk Para Birimi simgesi olan YTL ile biçimlendirmek için araç çubuğu menü öğelerini kullanabilirsiniz. Türkiye\’de 1 Ocak 2005\’te para birimi değişikliği yapılacak ve Yeni Türk Lirası (YTL) kullanılmaya başlanacak. Ocak 2005\’te, eski para birimi olan TL ile birlikte, yeni para birimi olan YTL de tedavüle girecek. Excel için Yeni Türk Lirası (YTL) hücre desteği eklentisi yeni bir Türkçe Para Birimi Araçları araç çubuğu oluşturur; Türkiye pazarındaki kullanıcılar bir menü öğeleri listesi yardımıyla hücreleri hem YTL, hem TL olarak biçimlendirebilirler. Bu eklenti temel para birimi biçimi ve hesaplama biçimi desteğinin yanı sıra TL ve YTL için ISO para birimi işareti de sağlar. Program ücretsizdir.
\r\n
\r\nNotlar:
\r\n* Eklenti dosyası varsayılan olarak, eklentiyi yüklediğiniz sürücünün \\Program Files\\Microsoft Office\\Office11\\Library dizininde yer alır. Kurulum tamamlandıktan sonra eklemeyi etkinleştirmeniz gerekir.
\r\n* Bu yükleme aşağıdaki Office uygulamasında çalışır:
\r\noMicrosoft Office Excel 2003
\r\noMicrosoft Excel 2002
\r\noMicrosoft Excel 2000
\r\n
\r\nKullanım yönergeleri:
\r\nExcel için Yeni Türk Lirası (YTL) hücre biçimi desteği eklentisini kurduktan sonra, Excel\’i başlatın ve aşağıdakileri uygulayın:
\r\n1. Araçlar menüsünde Eklentiler\’i tıklatın.
\r\n2. Yeni Türk Lirası (YTL) eklentisi onay kutusunu seçip Tamam\’ı tıklatın.
\r\n
\r\n

\r\n