ElifBa cep telefonuna Kuran-ı Kerim yükelemek – Online program game driver download legal and speed

[Dini Programlar » 07.06.2021]

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok şeyi artık rahat bir şekilde yapar hale geldik. Öyle ki artık cep telefonunuzdan bile Kur’an öğrenebileceksiniz.

ElifBa programı ile zorluk çekmeden, pratik bir şekilde Kur’an okumayı öğrenebilirsiniz.

Programın dahilindeki özellikleri: Kur’an Harfleri, Harflerin okunuşları ve yazılışları, Harekeler, Cezm, Şedde, Tenvin. Temel konuları çalıştıktan sonra ise program size Kur’an Harflerinden sorular sorarak sizin öğrendiklerinizi ölçer. Bu bakımdan da baktığımızda programın, küçük boyutunun çok üstünde işler yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu programın Türkçe olduğunu da varsayarsak, Kur’an’ı bu program ile öğrenmede zorluk çekmeyeceğinizi düşünüyoruz.

Not: Program; Nokia, Sony Ericsson ve Samsung’un birçok modeliyle uyumludur. Ancak Siemens ve Motorola ile uyumlu çalışmamaktadır. Bu yüzden Siemens ve Motorola için, bu telefonlarla uyumlu olan sürümünü indirmelisiniz. Siemens ile uyumlu olan sürümü indirmek için burayı, Motorola ile uyumlu olan sürümünü indirmek içinse burayı tıklayın.

ÖNEMLİ: İndirdiğiniz Zip’li dosyayı açın ve içindeki Jar uzantılı dosyayı bluetooth veya data kablosuyla telefonunuza aktarın.