eIMAGE Recovery bozuk veya bozulmuş resim ve video dosyalarını kurtarma düzeltme – Program indirme – download etme siteniz.

[Yararlı Programlar » 19.01.2021]

Bu program resim ve video dosyaları kurtarma yazılımıdır. Bozulmuş, kayıp, silinmiş, hasarlı ya da buna benzer sebeblerle kaybolan verilerinizi kolay kullanımlı arayüzle kurtarmaya çalışır. Ayrıca çıkartılabilir harici flash kartlardan da resim kurtarmayı destekler.

eIMAGE Recovery 3 basit adımda medya dosyalarını (resim ve video) kurtarmaya çalışır. Öncelikle bir kaynak sürücü seçiyorsunuz. Daha sonra kurtarılacak dosya türünü ve tam ya da hızlı arama durumunu ayarladıktan sonra
altta bulunan ‘Ok’ işaretine tıkladıktan sonra tarama işlemi başlatılır. Tarama işlemi bittikten sonra kurtardığı dosyaları gösterir. Program ‘DEMO’ sürüm olduğu için kurtarılan medya dosyaları gösterilir fakat kaydetmeye izin vermez.

Desteklediği üretici firmalar:
Apacer, Agfa, AVB, Canon, Casio, Compaq, DataPack Portable PC Card, DataTraveler 2.0, Dycam, NEC Digimaster, Epson, Ericsson, Everex, Fuji, Fujitsu, Hitachi, Hama, HP, Intel StrataFlash, JVC, Kingston, Kingmax, Kodak, Konica, Kyocera, LG Electronics, Memorex, Minolta, Mitsubishi, Mustek, Nikon, Olympus, Panasonic, PC Card Hard Drive, Pentax, Philips, Polaroid, Pontis, PQI, Promaster by Wolfe’s Camera, Pretec, RCA, Ricoh, Ridata, Ritek, Samsung, SanDisk, Sanyo, Sharp, Sony, Sigma, Sound Vision, SuperMedia, SuperMedia Pro, Super Talent, Transcend, Toshiba, Verbatim, Umax, Vivitar, Xelo, Flash RAM, Ramjet, Yashica.

Desteklediği hafıza kartları:
SmartMedia SM
CompactFlash CF
Secure Digital SD
Memory Stick MS
Sony Memory Stick
MultiMedia Card MMC
Digital Cell Phones
Secure Digital SD
PDAs
Zip Disks
Hard Disks
PCMCIA PC
Floppy drive readers
IBM Micro Drive
Compact flash
Memory stick

Desteklediği dosya türleri:
TIF, TIFF, BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, CRW, CR2, RAF, DCR, MRW, NEF, ORF, PEF, X3F, RIFF, AVI, MID, MIDI, MOV, MPG, MPEG, WAV. Full sürüm : 27 dolar –