Easy Watermark Creator resimlere filigran logo imza ekleme programı – Online program game driver download legal and speed

[Resim Düzenleme » 16.11.2007]

Easy Watermark Creator özellikle internet ortamında paylaştığınız resimler çalınıyor diye üzülmeyin. Easy Watermark Creator ile kolayca resimlerinize filigran ekleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz ve basit yapısıyla öyle büyük çaplı ve karmaşık program ayarları içinde kaybolmadan hızlı ve basit bir şekilde resimlerinize filigran (kendi damganızı) ekleyebilirsiniz. Program çok sayıda resim türünü destekler. 3 çeşit filigran ekleyebilirsiniz. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikler
# BMP, JPEG (JPG), PSD, PCX, PNG, TGA, TIFF, GIF dosyalarında resim yükleyebilir.
# Açtığınız bir resmin (imajın) en-boy oranını saklayabilir ya da istediğiniz bir değer girebilirsiniz.
# Resim, yazı ve tarih olarak filigran eklenebilir.
# Filigran tanımlayabilirsiniz. Mesela; sık kullandığınız bir yazıyı programa atayabilirsiniz. Adınız, web siteniz gibi.
# JPEG ve TIFF resimlerinden EXIF verisi gösterebilir.
# JPEG sıkıştırması mevcut.
# Toplu olarak resimlere filigran eklenebilir.
# Saydam filigran eklenebilir.
# Filigran parametreleri düzenlenebilir.
# Filigranı döndürür, çevirir ve çoğaltabilir.
# Filigran fareyle taşınabilir.
# Filigran döşemeyi destekler.
# Filigran için BMP, JPEG (JPG), GIF, PNG, PCX, PSD, TGA, TIFF, ICO resim türlerini destekler.
# Türkçe dahil çoklu dil desteği mevcut.

Türkçe kullanım:
Programın araç çubuğunda bulunan “Help” menüsüne tıklayın. Açılan pencereden “Language”ye tıklayın. Gelen pencereden de “turkish”i seçip “OK” tuşuna bastığınızda program Türkçe olur. Bu programın Türkçe dil dosyası innDir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır. Programın özellikleri kısıtlamalıdır. Kısıtlama süresini kaldırmak için satın almanız gerekiyor.